Zamknięci.pl

Miasto
Kontakt ul. Grottgera 23
65-001 Zielona Góra

kom.: 690 365 299
e-mail: biuro@zamknieci.pl

Opis

Ideą gry w oferowanych przez zamknieci.pl pokojach, jest wydostanie się z zamkniętego pokoju pułapki.

Aby to osiągnąć musisz wraz z pozostałymi uczestnikami gry (grupa 2-4-6 osób - w zależności od pokoju), w czasie 60 minut, rozwiązać znajdujące się w nim zagadki, odnaleźć tajemnicze skrytki czy rozwikłać łamigłówki. Tylko zgodna współpraca i połączenie sił pozwolą Wam bezbłędnie rozszyfrować wskazówki, które doprowadzą Was do wyjścia z pokoju. Wszystko odbywa się w niepowtarzalnej atmosferze tajemnicy, w jednym z 3  tematycznych pokoi, pozwalających dodatkowo przenieść się do innej rzeczywistości i stać się częścią gry.

Dla kogo?

Możemy śmiało powiedzieć - dla Ciebie. Dla uczniów, studentów, rodzin z dziećmi, paczki znajomych czy pracowników firm podczas spotkań integracyjnych. Tu nie potrzeba specjalistycznej wiedzy, czy umiejętności. Za to wskazana jest umiejętność współpracy, łączenia i kojarzenia faktów oraz wykorzystania w niekonwencjonalny sposób przedmiotów znajdujących się w pokoju.

Rozpocznij wieczór od wizyty w zamknieci.pl Jako że mieścimy się w samym centrum Zielonej Góry,  po wyjściu od nas w ciągu 1 minuty znajdziecie się w czołowych klubach i pubach naszego miasta!

Impreza firmowa. Chcesz pobudzić pracowników do kreatywnego działania? Zastanawiasz się jak poprawić komunikację w zespole? Zapisz swój zespół na grę integracyjną do zamknieci.pl lub zamów Mobilny Escape Room na imprezę firmową, a sprawisz że cała grupa poprzez świetną zabawę lepiej się pozna i fajnie spędzi czas. Zabawa w pokojach zagadek jest idealnym pomysłem na wyjście integracyjne mające na celu budowę prawdziwego zespołu zgranych ludzi! U nas pojęcie „team building” nabiera nowego znaczenia. W trakcie gry uczestnicy potrzebują wykazać się takimi cechami jak komunikacja w zespole, kreatywne myślenie, kojarzenie faktów, inteligencja, szybkość i umiejętność podejmowania decyzji.  

Oferujemy następujące pokoje zagadek:

 • Wehikuł czasu -  (dla 2-5 osób) kładąc się spać ostatniej nocy, nie mogliście nawet przypuszczać co Was spotka gdy się przebudzicie. Nie wiadomo jak, nie wiadomo dlaczego, wszyscy przebudziliście się w nowej rzeczywistości. Zostaliście teleportowani do innego wymiaru. Czy odnajdziecie się w nowych realiach 
  i rozwiążecie zagadkę pozwalającą Wam powrócić do naszych czasów?
 • Ciemnia fotograficzna - (dla 2-5 osób) trafiliście do pracowni znanego, zielonogórskiego fotografa, który podczas jednej z wielu wypraw fotograficznych, uwiecznił na kliszy swojego aparatu, wyjątkowy moment. Niestety, zdjęcie to stało się niewygodne dla pewnych osób, które za wszelką cenę chcą je odzyskać. Nasz zaprzyjaźniony fotograf, tuż przed wyjściem, ukrył zdjęcie. Pozostawił dla Was kilka wskazówek, które przy odrobinie szczęścia, doprowadzą Was do niego. 
 • Pracownia szalonego naukowca - (dla 2-6 osób) tym razem wpadliście po uszy. Ręce skute kajdankami to jak się okazało nie największy Wasz problem. Prawdziwym problemem jest upływający czas i to co się stanie, gdy go Wam zabraknie. Czy można oszukać przeznaczenie, uciec przed nieuniknionym? Ty i Twoi przyjaciele musicie  spróbować wymknąć się z pułapki jaką zastawił na Was w swojej pracowni szalony naukowiec. Macie jedyną szansę aby to zrobić. Pamiętajcie o jednym – tylko razem możecie tego dokonać!

Mobilny Escape Room

Już teraz wszędzie tam gdzie zechcesz

 • na imprezie firmowej
 • na szkoleniu
 • podczas Waszego przyjęcia weselnego
 • na urodzinach czy innym spotkaniu towarzyskim 

Cennik:

 • Koszt gry w dowolnym pokoju zagadek wynosi 99zł. 
 • Jeśli odwiedziłeś jeden z naszych pokoi zagadek, kolejny masz możliwość odwiedzić z 10 złotowym rabatem. Gdy odwiedzisz nas po raz trzeci zapłacisz 20 złotych taniej.

Godziny otwarcia:

 • pracujemy 7 dni w tygodniu od godziny 10:00 do 22:00 (konieczna jest wcześniejsza rezerwacja daty i godziny)
Opinie
Lokalizacja

Opinie

comments powered by Disqus

Lokalizacja

Zielona Góra, Lubuskie
Grottgera 23, 65-001 Zielona Góra
×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu