Key To Be Free

Miasto
Kontakt ul. Ratajczaka 26/2
61-815 Poznań

kom.: 601 222 075
kom.: 515 155 243
e-mail: rezerwacje@keytobefree.pl

Opis

Serdecznie zapraszamy na świetną zabawę w mieście Poznań.

Proponujemy Państwu godzinę fantastycznej rozrywki, która uruchomi wszystkie szare komórki i wywoła niejeden uśmiech. Zapraszamy do pokoi typu Escape Room.

Zabawa jest przeznaczona dla:

  • 2-7 osób - pokój Walkiria
  • 2-8 osób - pokój Skarby Majów
  • 2-5 osób - pokój Sala Tortur
  • 2-6 osób - pokój Podwodny Świat
  • 2-6 osób - pokój Excalibur

WALIKIRIA

Dzięki nowoczesnej technologii zostaniecie przeniesieni w czasie. Dokładnie 20 lipca 1944 roku znajdziecie się w gabinecie Adolfa Hitlera. Będziecie mieli godzinę na zmontowanie bomby i opuszczenie gabinetu przywódcy III Rzeszy. Wszystko co potrzebujecie jest już w nim schowane - Waszym zadaniem jest znaleźć części bomby, zmontować ją i opuścić gabinet nie później niż 60 minut po udanym przeniesieniu w czasie i przestrzeni. W razie niepowodzenia zostaniecie złapani lub padniecie ofiarą własnej bomby.

Jesteście najlepsi z najlepszych i wierzymy, że uda Wam się zmienić bieg historii............ 

SKARBY MAJÓW

Zabierzemy Państwa do Południowo Amerykańskiej dżungli. W odkrytych ruinach, w środku tropikalnego lasu odnajdziecie pozostałości cywilizacji Majów. Niestety będziecie mieli tylko godzinę na odkrycie tajemnicy i odnalezienie legendarnych skarbów. Ale miejcie się na baczności, gdyż dżungla jest pełna dzikich stworzeń i pułapek.....  

SALA TORTUR

Dostaliście się Państwo w ręce człowieka, który uwielbia tortury. Jego ofiary cierpią katusze zadawane przez nowoczesne, jak i starodawne narzędzia tortur. Ale jest szansa..... Każda ofiara dostaje jedną szansę, tylko jedną. Ta szansa to 60 minut na ucieczkę. Dasz radę, czy staniesz się kolejną ofiarą? 

PODWODNY ŚWIAT

Zapraszamy na podwodną przygodę w ciepłych wodach mórz i oceanów. Poznacie Państwo tajniki sprzętu nurkowego, zasady fizyki nurkowej oraz piękne rośliny i cudowne zwierzęta zamieszkujące głębiny. Ale bądźcie ostrożni!!! W otchłaniach czają się groźne stworzenia, a powietrza starczy tylko na 60 minut. Wynurzenie może okazać się trudniejsze niż przypuszczacie...

EXCALIBUR

Po latach poszukiwań wreszcie udało nam się odkryć tajemnicze miejsce w którym znajduje się  Excalibur - miecz Króla Artura. Dzięki nowoczesnej technologii przeniesiemy Państwa w mroczne lochy, w których będziecie mogli przeżyć niesamowitą przygodę . Musicie jednak się spieszyć, ponieważ na zdobycie legendarnego miecza jest tylko 60 minut. Wykazując się odwagą, sprytem i szlachetnym sercem zbadajcie każdy zakamarek ruin, a królestwo będzie Wasze!

Oferta dla firm

Escape Room to fantastyczny sposób na budowanie zespołu. W miłej atmosferze, poprzez zabawę, zintegrujesz zespół i wzmocnisz umiejętności pracy w grupie. Rozbudujesz też zdolności komunikacyjne. U nas Państwa zespół znajdzie świetną rozrywkę i relaks połączony z rozwojem i integracją. 

Imprezy okolicznościowe

Key to Be Free to świetny pomysł na prezent urodzinowy lub imieninowy. Z grupą przyjaciół możecie Państwo spędzić miło czas w zupełnie inny sposób niż dotychczas. Położenie naszych pokoi w bezpośredniej bliskości Starego Rynku powoduje, że może to być świetny początek, czy też przerywnik podczas wieczorno- nocnej zabawy :)

Voucher

Możecie Państwo również zakupić voucher, który umożliwi obdarowanemu skorzystanie z naszych atrakcji w dowolnie przez niego wybranym terminie. To świetny pomysł na oryginalny prezent świąteczny czy też urodzinowy. 

Cennik:

  • 60 minut zabawy kosztuje 100 zł

Godziny otwarcia: 

  • 10:00 - 21:45 codziennie 
Opinie
Lokalizacja

Opinie

comments powered by Disqus

Lokalizacja

Poznań, Wielkopolskie
Ratajczaka 26/2, 61-815 Poznań
×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu