Park Linowy - Leśny Tabor

Miasto
Kontakt Zimna Woda
36-047 Niechobrz

kom.: 602 692 941
kom.: 604 078 076
e-mail: kontakt@parklinowyrzeszow.pl

Opis

PARK LINOWY „LEŚNY TABOR” usytuowany jest na zboczu góry, co dodatkowo potęguje doznania przestrzenne.

Koncepcja "Leśnego Taboru" jako miejsca połączenia rozrywki cielesnej i duchowej powstała z potrzeby "tlenu", którego coraz mniej w dzisiejszych czasach, stylu bycia, życia i obyczajach. Znużeni asfaltem, betonem i twardą ziemią, zapragnęliśmy wrócić do korzeni, pni i gałęzi. Gdzie indziej, jak nie wśród drzew, można tak "oddychać"?

Do dyspozycji naszych Klientów oddajemy atrakcje, które stanowią wspaniałą rozrywkę i formę dyscypliny sportowej. Oferujemy niezapomniane chwile spędzone na świeżym powietrzu zarówno doświadczonym pasjonatom, jak i początkującym adeptom, wszystko bezpiecznie pod czujnym okiem naszych pracowników. Trasy zjazdowe i główna trasa z przeszkodami, zawieszona na wysokości od kilku do kilkunastu metrów, są dostępne dla wszystkich powyżej 135 cm wzrostu. Zapraszamy również na ścianę wspinaczkową i trasę dla najmłodszych.

Leśny Tabor jest miejscem łączącym w sobie iście bieszczadzką atmosferę z rozrywką fizyczną. Głównym elementem Leśnego Taboru jest trasa parku linowego, składająca się z 17 przeszkód zawieszonych pomiędzy pniami wysokich buków. Dodatkową atrakcją jest „Podwójny Tyrol”, czyli 4 długie (90 metrów każdy), widokowe „zjazdy tyrolskie”, rozciągnięte nad byłym stokiem narciarskim oraz danie szefa kuchni: "Jazda Pająka", czyli ponad 200m wysoki zjazd prosto w leśną otchłań.

Wszystko jest oczywiście poprzedzone odpowiednim szkoleniem i odbywa się przy pełnej, profesjonalnej asekuracji, a połączenie doznań przestrzennych i poczucia bezpieczeństwa daje nieocenione rezultaty w przezwyciężaniu bariery strachu.

Paintball

Paintball Leśny Tabor to specjalny, ogrodzony poligon najeżony różnymi elementami uatrakcyjniającymi rozgrywkę: wrak autokaru, bazy, bunkry, okopy, wieżyczki, zasłony...

Zróżnicowana rzeźba terenu i roślinność, sprawiają wrażenie autentycznego pola walki.

Każdy z graczy zostaje wyposażony w: kombinezon, maskę oraz marker (m. in. repliki karabinów szturmowych M4).

Marzyłeś w dzieciństwie o wojaczce, posiadasz konflikt z kolegą z pracy i nie wiesz w jaki sposób go rozładować? A może po prostu masz niespełnione ambicje malarskie? Na co czekasz? Paintball w Leśnym Taborze to nieoceniona okazja na samorealizację i dobrą zabawę...

Laser-tag

Nie przepadasz za bólem, farbą, parującymi maskami i kombinezonami w trakcie upałów? Za to cenisz sobie swobodę i możliwość gry w niemal każdej przestrzeni, nie ograniczonej poligonową siatką? Musisz spróbować laser taga!

Czym jest Laser-tag ?

Znany też jako „laserowy paintball” – to bezbolesna gra symulująca pole walki w której może wziąć udział praktycznie każdy bez względu na wiek i predyspozycje. Jest to gra grupowa, zalecana wielkość grupy do gry to 6+ osób. Klasyczne kulki zastępuje tutaj bezpieczna fala podczerwieni emitowana z karabinu. Czujniki trafień znajdujące się na głowie oraz w samym karabinie oraz oprogramowanie kontrolujące grę generuje statystyki z rozgrywek. Liczy się celność, szybkość ale także strategia zespołowa!

Jest to doskonały pomysł na spędzenie wolnego czasu z przyjaciółmi w atmosferze współzawodnictwa.

Jak gramy ?

Zapewniamy najsilniejszą dawkę elektromagnetycznej adrenaliny. Dzięki sprzętowi firmy Intager - laser tag equipment manufacturer gracze mają możliwość przybrania różnych ról w trakcie gry (żołnierz, medyk, snajper, dowódca, wsparcie) a także grania w rozmaite scenariusze, z których dokładny przebieg gracze otrzymują na koniec w postaci liczbowego raportu. Liczba wirtualnych żyć czy amunicji, rodzaj broni, ilość zadawanych obrażeń, kryterium przyznanawania punktów – te wszystkie parametry oraz wiele innych są pod naszą kontrolą.

Celowniki optyczne – kolimatory i lunety – w które wyposażony jest każdy karabin, oraz zróżnicowany zasięg broni (nawet do 150m przy pełnej celności), zapewniają realistyczne oddanie realiów militarnej potyczki.

Opinie
Lokalizacja

Opinie

comments powered by Disqus

Lokalizacja

Niechobrz, Podkarpackie
Zimna Woda , 36-047 Niechobrz
×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu