Laserowe Centrum Rozrywki LASER-WAR

Miasto
Kontakt ul. Siwińskiego 2 lok 21
05-120 Legionowo

tel: 22 732 13 83
e-mail: biuro@laser-war.pl

Opis

LASER-WAR – laserowa rozrywka w iście kosmicznym wydaniu.

Aktywna zabawa dla niestroniących od ruchu i dobrego humoru. Integruje, bawi i uczy wszystkich w wieku 8-99 lat.

Aktywnie, wesoło, strategicznie i kosmicznie oraz w pełni czysto i bezpiecznie.

Proponuję dwie główne zabawy:

1. ARENA - Laser Tag /Laserowy Paintball/ - rywalizujemy na laserowym polu bitwy zw. Areną - w zadymieniu, świetle UV, wraz z pokazem laserów z dwóch urządzeń, przy muzyce, wśród przeszkód tworzących ciekawe miejsca do ukrycia, tworzenia zasadzek. Zawodników wyposażamy w świecące kamizelki ibroń laserową, z której wystrzeliwane wiązki lasera są widocznepodczas gry. Podpowiedź: Ważna jest strategia gry !  Zabawa jest w pełni bezpieczna, oczywiście strzały nie są odczuwalne i nie pozostawiają żadnych śladów na odzieży. Żeby nie czekać warto zarezerwować grę telefonicznielub samodzielnie na stronie (opcja dostępna dla klubowiczów, którzy rozegrali 1 grę).

2.LASEROWY LABIRYNT- labirynt utworzony jest z wiązek laserów, który trzeba pokonać nie dotykając ich - przechodzimy pod, nad i między laserami, podobnie jak bohater filmu "Mission Impossible". Do dyspozycji mamy trzy poziomy trudności. Osobę przechodzącąlabirynt widzimy na żywo na ekranie. Na starcie mamy 800 pkt. z każdą sekundą tracimy 1 punkt, a dotknięcie lasera zabiera 100 pkt. Możliwa jest dyskwalifikacja z dwóch powodów: jeden to dotknięcie lasera po raz trzeci, a drugi powód to niezaliczenie bazy pośredniej. Więc, ... kluczem jest ... dokładność !

Zastosowaliśmy jedną z najnowocześniejszych technologii "Laser Tag" dostępnych na świecie – laserwizards. Technologia jest w pełni bezpieczna, bazuje na rozbudowanych rozwiązaniach informatycznych i sprzętowych. Rozwijana jest od 20 lat, co gwarantuje doświadczenie, jak i  innowacyjność - a dla nas dobrą zabawę.

W kantynie/w barzeserwuje niezłą kawę, coś zimnego na ochłodę też się znajdzie. Pizza, Sushi, Pierogioraz zakąski słodkie i słone mam, i w wojskowy rynsztunek Cię zaopatrzę.

ORGANIZUJMY odjechane urodziny, wyjścia klasowe dla szkół, a także oferta dla firm oraz kawalerskie/panieńskie.

Opinie
Lokalizacja

Opinie

comments powered by Disqus

Lokalizacja

Legionowo, Mazowieckie
Siwińskiego 2, 05-120 Legionowo
×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu