Park Linowy TROLLANDIA

Miasto
Kontakt ul. Jedności Narodowej
58-580 Szklarska Poręba

kom.: 661 220 004

Opis

Park Linowy TROLLANDIA położony jest na terenie parku miejskiego w centrum miasta Szklarska Poręba.

Park stanowi wysokościowy system platform oraz przeszkód linowych zainstalowanych na drzewach. Uczestnicy parku zostają wpięci do liny asekuracyjnej na początku trasy, dzięki czemu mogą bezpiecznie pokonać przeszkody bez konieczności przepinania się, a dopiero na końcu trasy zostają wypięci z liny przez instruktora.

Na odwiedzających TROLLANDIĘ czekają dwie trasy:

  • Trasa Adventure Zielona – to trasa o średniej trudności przeznaczona dla osób o minimalnym wzroście 1,30 m. Trasa została zawieszona na wysokości od 4 do 10 metrów, na której należy pokonać m.in. deskorolkę, równoważnię, zjazd na trapezie oraz tyrolki.
  • Trasa Adventure Czerwona – to trasa o podwyższonym stopniu trudności, która dostępna jest dla absolwentów trasy zielonej. Przeszkody zostały zawieszone na wysokości od 6 do 12 metrów. Do pokonania odwiedzający mają m.in.: drabinki, obręcze, strzemiona, liczne zjazdy na siatce, trapezie, a także tyrolki.

Park Linowy TROLLANDIA oferuje także możliwość zorganizowania aktywnych urodzin. W ofercie parku znajdują się 4 różne pakiety urodzinowe:

  • Pakiet Maluch,
  • Pakiet Adventure Mini,
  • Pakiet Adventure Midi,
  • Pakiet Adventure Maxi.

Każdy z tych pakietów oferuje przejście bez limitu ilościowego odpowiedniej trasy parku linowego przez cały czas trwania imprezy, upominek dla jubilata oraz Gości, a także rezerwacje stolika z ławami. 

Opinie
Lokalizacja

Opinie

comments powered by Disqus

Lokalizacja

Szklarska Poręba, Dolnośląskie
Jedności Narodowej , 58-580 Szklarska Poręba
×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu