GearUP!

Miasto
Kontakt ul. Kwiatowa 2
61-881 Poznań

kom.: 518 395 484
e-mail: info@gearup.aero

Opis

Planujesz podróż do Poznania i zastanawiasz się, w jaki sposób spędzić wolny czas? Znudziły Ci się gokarty, paintball i termy?

A może jesteś mieszkańcem stolicy Wielkopolski i poszukujesz wyjątkowych atrakcji? Sprawdź ofertę GearUP! – propozycję dla odważnych osób, żądnych wrażeń!

Daj się porwać fantastycznym emocjom i skuś się na lot, jedynym w swoim rodzaju, symulatorem lotniczym.

Jak spędzić czas wolny?

Dowiedz się, jak to jest pilotować prawdziwy pasażerski samolot. Odwiedź Poznań i postaw na niesamowitą atrakcję, która pozwoli Ci wejść w rolę profesjonalnego pilota. Większość symulatorów kojarzona jest z komputerami, klawiaturą i ewentualnie joystickiem – w takim przypadku atrakcję zapewni nam tylko naprawdę rozwinięta wyobraźnia. Skuś się na realistyczną symulację. Zobacz niesamowity kokpit, który wiernie oddaje rzeczywistość. Spędzając wolny czas razem z GearUP! dowiesz się, jak naprawdę wygląda pilotowanie samolotu. Profesjonalny symulator latania stwarza prawdziwą iluzję latania. Rozsiądź się wygodnie w kabinie pilotów i przejmij stery. Nasza atrakcja jest doskonałą alternatywą dla paintball’a, ścianek wspinaczkowych i nie tylko!

Nie spędzaj kolejnego weekendu na siedzeniu w domu albo chodzeniu po centrum handlowym. Gokarty, paintball, ścianka wspinaczkowa, termy, kino, park linowy – w Poznaniu atrakcji jest naprawdę wiele, jednak warto postawić na coś naprawdę niezwykłego! Spędź czas wolny z wykwalifikowanym instruktorem, wznieś się w powietrze, podbij niebo, a następnie bezpiecznie wyląduj na ziemi. Wypróbuj starannie opracowane scenariusze, które dostarczą Ci niesamowitych wrażeń. Pilotuj samolot pasażerski 737NG i zabierz swoich bliskich w niezapomnianą podróż. Skorzystaj z symulatora, na którym trenują profesjonalni piloci.

GearUP! to Jedyne w swoim rodzaju atrakcje w Poznaniu. Wszystkich miłośników sportów ekstremalnych i wyjątkowych form relaksu, zapraszamy do wspólnej zabawy. Pilotuj samolot odrzutowy lub pasażerski. Zrób sobie wyjątkowe selfie. Podziel się radością z najbliższymi.

Gwarantujemy odlotową zabawę!

Opinie
Lokalizacja

Opinie

comments powered by Disqus

Lokalizacja

Poznań, Wielkopolskie
ul. Kwiatowa 2 , 61-881 Poznań
×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu