Park Rozrywki Aktywnej Bartbo

Kontakt Rezerwacje i pytania dla osób indywidualnych:
kom. 600 133 419
Butryny 100
10-687 Olsztyn
Rezerwacje i pytania dla grup zoorganizowanych:
kom. 600 303 241
kom. 600 303 244
e-mail: park@bartbo.pl

Opis

Park Rozrywki Aktywnej Bartbo to miejsce na weekend z bliskimi.Znajdziesz tu atrakcje dedykowane nie tylko rodzinom z dziećmi, ale również wszystkim...

zwolennikom aktywnej rozrywki na świeżym powietrzu.

Park Rozrywki Aktywnej Bartbo to miejsce na weekend z bliskimi.Znajdziesz tu atrakcje dedykowane nie tylko rodzinom z dziećmi, ale również wszystkim zwolennikom aktywnej rozrywki na świeżym powietrzu. To wyjątkowe miejsce położone jest na 18 hektarach przy granicy Warmii i Mazur, jedyne 15 minut jazdy od Olsztyna. 

Aktywnie

Wizyta w Parku wzbogaci pobyt na Mazurach o niezapomnianą przygodę. Dla wszystkich, którzy poziom podwyższonej adrenaliny mają we krwi proponujemy wyprawę na quadach i offroad. W parku linowym każdy śmiałek będzie mógł sprawdzić swoją zwinność. Sześć tras o różnym stopniu trudności i zjazd tyrolski o długości 130 metrów gwarantują, że każdy znajdziecoś dla siebie. Nawet najmłodsi mogą skorzystać z parku linowego wybierając różowy szlak, który zlokalizowany jest na bezpiecznej wysokości i umożliwia zabawę dzieciom już od 3 roku życia.

A to jeszcze nie koniec przygód. Nie ma chyba osoby, która nie słyszałaby o słynnej grze w paintball. Jest to wspaniała okazja, żeby razem z grupą przyjaciół poczuć się, jak sprawna grupa komandosów, które musi zmierzyć się z wrogą armią. W celu urozmaicenia tego, pojedynku aranżujemy wiele ciekawych scenariuszy.

Rodzinnie

Jeśli nie wiesz gdzie spędzić weekend z rodziną - zapraszamy do Parku Rozrywki Aktywnej Bartbo w Butrynach. Znajdziesz tu plac zabaw dla najmłodszych, strefę relaksu z leżakami dla zmęczonych zgiełkiem miasta, a na lubiących wspólne wyzwania i łamigłówki czeka przygoda z labiryntem w kukurydzy. Po dniu pełnym wrażeń można zjeść smakowity obiad w Karczmie Bartbo 

Ciekawie 

Park Rozrywki Aktywnej Bartbo oddaje do dyspozycji Gości 16 różnych atrakcji. Nad Parkiem góruje ekspozycja pojazdów militarnych, to gratka dla każdego miłośnika historii. Chcąc sprawdzić kto ma lepsze ‘oko’ możecie zmierzyć się podczas turnieju na strzelnicy. Na głodnych WIELKICH wrażeń czeka niesamowity Monster Truck. Każdy odważny będzie mógł stawić czoło grawitacji podczas zabawy z zorbą.

Na rozległym zielonym terenie, babcia z wnuczkami może znaleźć atrakcję łączącą pokolenia - segway to zabawka nie tylko dla dzieci. Każda z atrakcji Parku to okazja do ruchu na świeżym powietrzu i spędzenia czasu z rodziną i przyjaciółmi.  

Park Rozrywki Aktywnej Bartbo to jedyne takie miejsce na Warmii i Mazurach. Znajdziesz tu atrakcje zarówno dla najmłodszych poszukiwaczy przygód, jak i tych trochę starszych, którzy chcą w ciekawy i aktywny sposób spędzić wolny czas. 


Zapraszamy do  miejsca odpoczynku i dobrej zabawy.

Godziny otwarcia:

  • w wakacje: codziennie w godz. 10:00 - 20:00
  • maj–czerwiec i wrzesień: soboty i niedziele oraz długie weekendy w godz. 10:00 - 19:00
  • w pozostałych terminach, przez cały rok po wcześniejszym uzgodnieniu

 

Opinie
Lokalizacja

Opinie

comments powered by Disqus

Lokalizacja

Butryny k/Olsztyna, Warmińsko-Mazurskie
Butryny 100, 10-687 Olsztyn
×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu