Park Rozrywki Zieleniewo

Miasto
Kontakt Zieleniewo, ul. Wycieczkowa 9
78-100 Kołobrzeg

Opis

Niedaleko Kołobrzegu, zaledwie 5 kilometrów od tego nadmorskiego kurortu uzdrowiskowego, położona jest niewielka miejscowość Zieleniewo.

Nie jest ona często wybierana przez turystów jako miejsce spędzania wakacji, ale po drodze do Kołobrzegu z pewnością warto tutaj przyjechać ze względu na Park Rozrywki Zieleniewo, który jest jedną z największych atrakcji w całej okolicy. Tutaj w ciągu zaledwie jednego dnia przeniesiecie się na Dziki Zachód, zobaczycie Wioskę Indiańską i spędzicie niezapomniane chwile w Lunaparku oraz Motoparku. Każdy znajdzie tutaj atrakcje idealne dla siebie. Czego koniecznie nie możecie przegapić?

Atrakcje Parku Rozrywki Zieleniewo

Wioska Indiańska

Jeżeli chcecie zobaczyć tradycyjne indiańskie tipi, poznać wodza i zobaczyć na własne oczy życie Indian, koniecznie przyjedźcie do Parku Rozrywki Zieleniewo. Tutaj w otoczeniu natury zwiedzicie wioskę indiańską, nauczycie się strzelać z łuku, przejedziecie się na kucyku, a także weźmiecie udział we wspólnych zabawach. Razem z rodziną i rówieśnikami będziecie mogli spróbować swoich sił w labiryncie, a także wspólnie nauczyć się pieśni indiańskich śpiewanych przy dźwiękach bębnów. To doskonała zabawa dla całej rodziny!

Western City

Marzy Wam się podróż w czasie? W Parku Rozrywki Zieleniewo będziecie mogli znaleźć się na Dzikim Zachodzie. I to wszystko będzie możliwe w zaledwie jeden dzień! Tutaj zobaczycie napad rewolwerowców na bank, będziecie mogli zmagać się z bykiem na rodeo, zobaczycie tradycyjny posterunek szeryfa i budynki charakterystyczne dla Dzikiego Zachodu. To będzie niesamowita i pełna wrażeń przygoda, której żadne dziecko nie zapomni! A na wszystkich spragnionych zabawy czeka Lunapark, w którym znajdziecie mnóstwo atrakcji dla pociech w każdym wieku.

Lunapark

W Parku Rozrywki Zieleniewo znajduje się Lunapark z bogatą ofertą atrakcji dla całej rodziny. Znajdziecie tutaj kule wodne, ściankę wspinaczkową dla dzieci lubiących aktywność fizyczną, beczkę śmiechu, w której będziecie mogli śmiać się do rozpuku czy rowerki na linie. Każdy z nich pomieści jednocześnie dwie osoby, dzięki czemu możecie zabrać ze sobą dziecko czy przyjaciela i wspólnie świetnie się bawić na torze. To jednak nie wszystkie atrakcje, jakie czekają na Was w Parku Rozrywki Zieleniewo!

Motopark

To istny raj dla miłośników motoryzacji! Wszystkie dzieci będą mogły spełnić tutaj swoje marzenia  i wziąć udział w szalonych wyścigach quadami czy beczkowozami ciągniętymi przez wielkie ciągniki na specjalnie przygotowanych torach. Tutaj dziecięca wyobraźnia spotka się z rzeczywistością, a każda pociecha będzie mogła wcielić się w rolę prawdziwego rajdowca. Gotowi na wyścig?

Mini ZOO

Z myślą głównie o najmłodszych dzieciach, na terenie Parku Rozrywki Zieleniewo powstało Mini ZOO, w którym wszystkie pociechy, pod okiem swoich rodziców, będą mogły poznać ulubione zwierzątka znane dotychczas wyłącznie z bajek i kreskówek. Tutaj każdy maluch spotka świnki, króliki, małpy czy konie. Dodatkowo, w okresie wakacji (w lipcu i w sierpniu), organizowane jest także dojenie kóz. To niepowtarzalna okazja dla wielu dzieci żeby po raz pierwszy w życiu spotkać i dotknąć zwierzęta hodowlane, których nie mogą obejrzeć z bliska na co dzień. Park Rozrywki Zieleniewo zapewni najmłodszym także naukę poprzez zabawę.

Miasteczko Ruchu Drogowego

To tutaj dzieci poznają zasady ruchu drogowego oraz podstawowe znaki, które ułatwią im poruszanie się na drodze. Dzięki elektrycznym hulajnogom wszystkie pociechy będą mogły spróbować swoich sił i sprawdzić się w roli kierowców oraz uczestników ruchu drogowego. To fantastyczny i bezpieczny sposób na spędzenie wolnego czasu całą rodziną!

Na terenie Parku Rozrywki Zieleniewo dzieci nie tylko będą mogły przeżyć niesamowitą przygodę wspólnie z najbliższymi, ale także dowiedzieć się wielu ciekawostek ze świata zwierząt. Nauka poprzez zabawę to najlepszy sposób żeby wpoić dzieciom wiedzę, z którą będą szły przez dalsze życie. Jeśli szukacie atrakcji, z których możecie skorzystać całą rodziną podczas wakacji czy weekendowego wyjazdu – koniecznie odwiedźcie Park Rozrywki Zieleniewo!

Opinie
Lokalizacja

Opinie

comments powered by Disqus

Lokalizacja

Kołobrzeg, Zachodniopomorskie
Wycieczkowa 9 , 78-100 Kołobrzeg
×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu