Bałtycki Park Dinozaurów

Miasto
Kontakt Wrzosowo 2
72-400 Kamień Pomorski

kom,: 512 847 478
e-mail: baltyckiparkdinozaurow@wp.pl

Opis

Bałtycki Park Dinozaurów to miejsce, w którym zaledwie w jeden dzień możecie się cofnąć o miliardy lat do czasów prehistorycznych.

Jeżeli swój urlop planujecie spędzić wspólnie całą rodziną nad morzem i szukacie niezapomnianych atrakcji dla swoich pociech żądnych przygód, po drodze nad Bałtyk koniecznie odwiedźcie Bałtycki Park Dinozaurów w Kamieniu Pomorskim! A czeka na Was tutaj jeszcze więcej atrakcji!

Główne atrakcje Bałtyckiego Parku Dinozaurów

Prehistoryczne dinozaury

Już sama nazwa tego miejsca wskazuje na to, że do jego głównych atrakcji będą należeć dinozaury, które miliony lat temu zamieszkiwały naszą planetę. Tutaj będziecie mogli im się przyjrzeć naprawdę z bliska i stanąć oko w oko z największymi drapieżnikami, jakie kiedykolwiek stąpały po Ziemi. Idąc wzdłuż ścieżki edukacyjnej będziecie mogli poznawać kolejne dinozaury i spędzić czas na świeżym powietrzu korzystając z uroków natury. Modele drapieżników naprawdę Was zachwycą, a miejsce to będzie prawdziwym rajem dla wszystkich miłośników paleontologii. Ci, którzy jeszcze nie złapali dinozaurowego bakcyla, z pewnością wyjdą stąd z ogromną dawką wiedzy na temat tych drapieżników, którą będą chcieli pogłębić. Nauka poprzez zabawę to najlepszy sposób na spędzanie wolnego czasu wspólnie z dziećmi!

Safari

Bałtycki Park Dinozaurów w Kamieniu Pomorskim przeniesie Was nie tylko do niezwykłego i tajemniczego świata dinozaurów oraz prehistorycznych stworzeń, ale również do prawdziwego parku safari, w którym będziecie mogli podziwiać różne gatunki zwierząt. Dzieci z pewnością będą zachwycone z bliskiego spotkania z uroczymi świnkami wietnamskimi, lamami, sarenkami, kangurami. Tutaj większość pociech po raz pierwszy w swoim życiu zobaczy także zwierzęta hodowlane, które wiele lat temu można było spotkać w niemalże każdym domu. W Bałtyckim Parku Dinozaurów nie zabraknie kur, królików, koni czy kóz. Wszystkie zwierzęta mieszkają w dużych wybiegach w warunkach maksymalnie zbliżonych do naturalnych. To dla wielu dzieci niepowtarzalna okazja żeby spotkać znane im z bajek i książek zwierzątka na żywo i zobaczyć je w pełnej okazałości.

Park rozrywki

Na terenie Bałtyckiego Parku Dinozaurów będziecie mogli także dać się wciągnąć w wir zabawy i skorzystać z wielu atrakcji parku rozrywki. Najmłodsze dzieci będą zachwycone z dmuchanych zjeżdżalni, na których będą mogły się wyszaleć i pobawić z rówieśnikami. Maluszki odbędą także niezwykłą podróż kolejką torową. Z myślą o starszych dzieciach powstał park linowy z przeszkodami i podwieszanymi mostami, w którym całkowicie bezpiecznie będą biegać na świeżym powietrzu pomiędzy drzewami. Na nich czekają także gokarty, trampoliny czy ścianki wspinaczkowe, które dostarczą wszystkim dzieciom świetnej zabawy.

Bałtycki Park Dinozaurów to miejsce, w którym nie tylko poznacie niezwykłą historię prehistorycznych dinozaurów, ale także spędzicie doskonały dzień na świeżym powietrzu razem z całą swoją rodziną. Każdy jej członek będzie mógł tutaj odpocząć i świetnie się bawić dzięki wielu atrakcjom. Jeśli więc planujecie wakacje nad morzem, po drodze koniecznie odwiedźcie Bałtycki Park Dinozaurów w Kamieniu Pomorskim.

Opinie
Lokalizacja

Opinie

comments powered by Disqus

Lokalizacja

Wrzosowo, Zachodniopomorskie
Wrzosowo 2 , 72-400 Kamień Pomorski
×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu