Rodzinny park rozrywki Balticlandia

Miasto
Kontakt ul. Józefa Muchy 4
76-153 Darłówko Zachodnie

tel.: 94 314 34 26
tel.: 94 314 55 00
fax.: 94 314 34 26
e-mail: recepcja@jantar-morze.pl

Opis

Fakt, że Darłówko to jeden z najchętniej odwiedzanych kurortów nadmorskich przez turystów chyba nikogo nie dziwi.

Ale z pewnością zaskoczy Was wiadomość, że w tej miejscowości znajduje się park rozrywki dla całej rodziny, dzięki któremu świetnie spędzicie wolny czas na świeżym powietrzu razem ze swoimi pociechami. Balticlandia to nie tylko aqua park, to także mnóstwo atrakcji dla dzieci, dzięki którym najmłodsi członkowie rodziny na pewno nie będą się nudzić! Jeżeli nie lubicie całymi dniami wylegiwać się na plaży, kochacie bliskość natury i otoczenie lasu, chcecie zapewnić maluchom doskonałą rozrywkę w czasie urlopu – wybierając się na wczasy do Darłówka koniecznie odwiedźcie Balticlandię! Co tutaj na Was czeka?

Aquapark

W aquaparku będziecie mogli dać się wciągnąć w wir wodnego szaleństwa! W dużym basenie z podgrzewaną wodą zarówno dorośli, jak i dzieci będą mogli komfortowo spędzić czas na pływaniu i korzystaniu z dodatkowych, wodnych atrakcji: zjeżdżalni o różnej długości, biczów wodnych, tarasu widokowego czy jacuzzi. Bez względu na wiek każdy znajdzie tutaj coś dla siebie! Na terenie aquaparku w Balticlandii odbywają się także zorganizowane zajęcia nauki pływania dla najmłodszych oraz aqua aerobiku dla osób, które uwielbiają spędzać swój wolny czas aktywnie.

Atrakcje dla dzieci

Żaden park rozrywki nie może obejść się bez specjalnych atrakcji przeznaczonych wyłącznie dla najmłodszych. Takich w Balticlandii nie zabraknie! Poza aquaparkiem pociechy będą mogły skorzystać także z licznych atrakcji na lądzie. Tutaj na kolorowym placu zabaw na świeżym powietrzu dzieci będą mogły oddać się beztroskiej zabawie na huśtawkach, bujakach i zjeżdżalniach. Tutaj każda pociecha będzie mogła przenieść się do innego świata dzięki kolorowej kolejce, która zabierze je w niezwykłą podróż do krainy baśni. A to nie koniec atrakcji, jakie w Balticlandii czekają na najmłodszych! Prawdziwe szaleństwo czeka na nich w basenie wypełnionym kolorowymi kulkami, gdzie będą mogli zatopić się bez reszty i bez obaw o bezpieczeństwo.

A jeśli znudzi im się twarde stąpanie po suchym lądzie, pod okiem czujnych dorosłych pociechy będą mogły popływać na wodnych rowerkach razem z rówieśnikami.

Rodzinny park rozrywki Balticlandia to doskonałe miejsce, które warto odwiedzić podczas urlopu w Darłówku. Jeśli chcecie zapewnić rozrywkę swoim dzieciom i na jeden dzień odetchnąć od tłoku i gwaru na plaży, tutaj znajdziecie wszystko, czego szukacie: bliskość natury, spokój i moc atrakcji dla każdego!

Opinie
Lokalizacja

Opinie

comments powered by Disqus

Lokalizacja

Darłówko, Zachodniopomorskie
ul. Józefa Muchy 4 , 76-153 Darłówko Zachodnie
×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu