Pomerania – rodzinny park rozrywki

Miasto
Kontakt Pyszka 4
78-112 Dygowo

kom.: 880 158 719
e-mail: kontakt@parkpomerania.pl

Opis

Wszyscy podróżujący do Kołobrzegu lub Białogardu, którzy natkną się na niewielką miejscowość Pyszka, powinni zatrzymać się w niej na dłużej.

Niech nie zwiedzie Was to, że samą nazwę słyszycie pewnie po raz pierwszy w życiu. Tutaj czeka na Was tyle atrakcji i rozrywek, że potrzeba będzie całego dnia żeby skorzystać z nich wszystkich! Zaledwie 14 kilometrów od Kołobrzegu, jednej z najczęściej odwiedzanych nadmorskich miejscowości, położony jest rodzinny park rozrywki Pomerania, w którym fantastycznie spędzicie swój czas podczas urlopu czy weekendowej wycieczki. Nie zabraknie tutaj atrakcji dla żadnego z członków rodziny! Czego na pewno nie możecie przegapić?

Hale zabaw

To całoroczna zabawa na terenie ponad 3000 m2. Na całym Pomorzu nie znajdziecie drugiej takiej hali, gdzie poza tradycyjnymi placami zabaw i małpim gajem spotkacie także nietypowe atrakcje dla dzieci. Warto zabrać swoje pociechy do rodzinnego parku rozrywki Pomerania ze względu na liczbę rozrywek, jakie tutaj znajdą: ogromny wulkan do wspinaczki, różnego rodzaju zjeżdżalnie dostosowane do różnego wieku dzieci, trampoliny, baseny z kulkami czy automaty. Tutaj każde dziecko będzie mogło poczuć się jak prawdziwy pirat bawiąc się na ogromnym statku lub wyspie. Ahoj przygodo!

Strefa karuzel

Jeszcze więcej frajdy mogą dostarczyć nie tylko najmłodszym, ale również ich rodzicom lub opiekunom, karuzele. Zarówno ci, którzy uwielbiają dreszczyk adrenaliny, jak i osoby preferujące nieco spokojniejsze rozrywki, znajdą tutaj coś idealnego dla siebie. Możecie wybierać spośród sześciu różnych karuzel dostosowanych do różnego wieku. Zwolennicy mocnych wrażeń z pewnością bez trudu odważą się wejść na wahadło czy rolercostera Dragon. Osoby, które wolą aby poziom adrenaliny w ich krwi utrzymywał się na tym samym poziomie, powinni wybrać karuzelę rodzinną. Na najmłodsze dzieci także czeka tutaj coś specjalnego! Wszystkie pociechy w wieku od 2 do 4 lat będą mogły przejechać się kolejką lub bajkową karuzelą w Maluszkowie, gdzie nic im nie grozi.

Wioska Wikingów

Chcecie poznać legendarnych wojowników? Stanąć twarzą w twarz z Wikingiem, poznać jego zwyczaje i tradycje? Wszystko to będzie możliwe właśnie w rodzinnym parku rozrywki Pomerania! Tutaj podejrzycie życie legendarnych Wikingów, zobaczycie, jak mieszkali, jakimi narzędziami się posługiwali oraz jak się ubierali. Odwiedziny w wiosce wojów będą także doskonałą lekcją historii. Tutaj dzieci będą mogły wziąć aktywny udział w warsztatach, podczas których Wikingowie pokażą im jak strzelać z łuku, lepić z gliny, rzucać włócznią, przeciągać linę czy poprawnie ustawić się w szyk. Takiego dnia pociechy z pewnością nie zapomną na długo!

Maluszkowo

Z myślą o najmłodszych, na terenie rodzinnego parku rozrywki Pomerania przygotowana została specjalna strefa dla najmniejszych dzieci, w której znajdują się dmuchane zjeżdżalnie, karuzele, ślizgawki oraz tunele, gdzie pociechy pod opieką rodziców mogą beztrosko i bezpiecznie bawić się na świeżym powietrzu. Tutaj szkraby będą mogły nawiązać znajomości z rówieśnikami oraz spędzić czas wspólnie z ukochanymi rodzicami. A po zabawie czas na... jedzenie!

Jeśli po kilku godzinach nieustannej zabawy zacznie nieco burczeć Wam w brzuchach, będziecie mogli zaspokoić swój głód w restauracji znajdującej się na terenie rodzinnego parku rozrywki Pomerania. Solidny obiad pozwoli Wam nabrać sił na dalszą zabawę! Jeżeli więc zdecydujecie się na urlop w Kołobrzegu lub okolicy, zarezerwujcie sobie jeden dzień na wejście do Pomeranii. Na pewno nie pożałujecie!

Opinie
Lokalizacja

Opinie

comments powered by Disqus

Lokalizacja

Dygowo, Zachodniopomorskie
Pyszka 4 , 78-112 Dygowo
×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu