Rodzinny Park Rozrywki „Trzy Wzgórza”

Miasto
Kontakt ul. Franciszka Matuszczyka
44-300 Wodzisław Śląski

kom.: 513 713 180
e-mail: trzywzgorza@wodzislaw-slaski.pl

Opis

Szukacie atrakcji dla całej rodziny? Śląsk kojarzy Wam się z kopalniami, wielkimi kominami i dymem? Od dzisiaj zmieni się Wasze myślenie!

Wystarczą odwiedziny w Rodzinnym Parku Rozrywki „Trzy Wzgórza”. Tutaj pobawicie się razem z pociechami w zabawy ze swojego dzieciństwa i sami cofniecie się do czasów, kiedy byliście mali, a życie płynęło miło i beztrosko. Poza licznymi miejscami przygotowanymi do gry w chowanego czy kapsle, najmłodsi oraz ich rodzice lub opiekunowie będą mogli także zobaczyć pokazy ptaków i zwierząt zarówno egzotycznych, jak i domowych.

Wybierzcie się teraz razem z nami w krótką podróż po Rodzinnym Parku Rozrywki „Trzy Wzgórza”. Oto najważniejsze atrakcje tego miejsca.

Park linowy

Tutaj każdy poczuje się przez chwilę jak bohater bajki „Tarzan” biegając między drzewami i korzystając z linowych atrakcji: zwodzonych mostów, kładek i zjazdów tyrolkowych. Rozpięte między gałęziami tor przeszkód pozwala na świetną i aktywną zabawę zarówno dla najmłodszych, jak i nieco starszych. Tutaj bez względu na wiek każdy będzie mógł być dzieckiem!

Powrót do dzieciństwa

W Rodzinnym Parku Rozrywki „Trzy Wzgórza” możecie poczuć się jak dzieci nie tylko dzięki linowemu szaleństwu. Na terenie tego parku znajduje się mnóstwo miejsc, które pozwolą Wam oddać się dziecięcym zabawom: arena do gry w chowanego, tory do gry w kapsle czy tory do buli. Tutaj rewelacyjnie spędzicie swój wolny czas razem z rodziną i znajomymi. Dodatkowo możecie podzielić się na drużyny i spróbować znaleźć wyjście z krętego labiryntu pełnego dróżek i ścieżek czy ścigać się zdalnie sterowanymi autami.

Aktywne spędzanie wolnego czasu

Rodzinny Park Rozrywki „Trzy Wzgórza” odwiedzają najczęściej rodziny z dziećmi, ponieważ tutaj znajdziecie nie tylko świetną zabawę, ale również mnóstwo możliwości na aktywne spędzanie wolnego czasu. Z myślą o fanach gier zespołowych przygotowane zostały boiska, gdzie można zagrać w piłkę nożną czy siatkową. Miłośnicy dwóch kółek będą mogli oddać się rowerowemu szaleństwu na torach BMX Racing, Slop Style, Dirt Jumping oraz tor Pumptruck z licznymi przeszkodami.

Pozostali, którzy wolą wolne chwile spędzać nieco spokojniej, będą mogli skorzystać z miejsc do rekreacji wyposażonych w gry planszowe, miejsce do grillowania czy zrobienia ogniska. W tym czasie, kiedy Wasze dzieci będą szalały na torach, Wy możecie się zrelaksować i odpocząć.

Opinie
Lokalizacja

Opinie

comments powered by Disqus

Lokalizacja

Wodzisław Śląski , Śląskie
ul. Franciszka Matuszczyka , 44-300 Wodzisław Śląski
×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu