newsletter visiton obserwuj facebook visiton obserwuj instagram visiton

Legendia – Śląskie Wesołe Miasteczko

Miasto
0.00 (0 votes)
Kontakt ul. Plac Atrakcji 1
41-501 Chorzów

kom.: 666 031 196

Opis

Legendia to najstarszy polski lunapark, który zapewnia rozrywkę tysiącom osób już od ponad 57 lat.

W Śląskim Wesołym Miasteczku czeka na Was mnóstwo atrakcji, od dmuchanych zjeżdżalni i karuzeli dla najmłodszych, aż po rollercoastery dla nieco starszych i bardziej odważnych osób. Dlatego właśnie jest to doskonałe miejsce dla rodzin, które w niezwykły sposób spędzą w Legendii swój wolny czas i przeniosą się do magicznego świata baśni, legend i podań z różnych zakątków Polski i świata.

Coś dla młodszych...

W Śląskim Wesołym Miasteczku Legendia znajdziecie prawie 40 różnych atrakcji dla dzieci i dorosłych w różnym wieku. Najmłodsze dzieci będą mogły skorzystać ze specjalnie przystosowanych trampolin, dmuchanych zjeżdżalni, zamków i samochodzików. Pociechy będą mogły również zwiedzić wszystkie kontynenty w multimedialnym świecie, wybrać się w podróż dookoła Ziemi lub zobaczyć najwyższe górskie szczyty świata. Ale to nie jedyna wycieczka, na którą zabierze Was Legendia! Wybierzecie się także w niezwykłą przejażdżkę szalonym autem po fabryce zabawek lub łodzią po magicznej górskiej rzece. Tam spotkacie, między innymi, poszukiwaczy diamentów. Ale w Legendii znajdziecie także coś dla nieco odważniejszych osób, które uwielbiają adrenalinę.

… i nieco starszych

Dla starszych dzieci i dorosłych Legendia przygotowała szczególne atrakcje, które nie pozwolą Wam się nudzić i z pewnością podniosą poziom adrenaliny w Waszej krwi! Sky Flyer – gondole w kształcie łódek, dzięki którym zawiśniecie w powietrzu na wysokości 20 metrów czy rollercoaster tornado z dwiema podwójnymi pętlami z pewnością zawrócą Wam w głowie i pozwolą świetnie się zabawić w gronie swoich najbliższych!

Dodatkową atrakcją dla każdego będzie niezwykła atmosfera baśniowa panująca w Śląskim Wesołym Miasteczku Legendia. Zapoznacie się tutaj z polskimi i światowymi legendami obiegającymi Ziemię, które są przekazywane z pokolenia na pokolenie. Dlatego jest to niezwykłe miejsce, które trzeba odwiedzić!

Opinie
Lokalizacja

Opinie

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Lokalizacja

Chorzów, Śląskie
ul. Plac Atrakcji 1 , 41-501 Chorzów

 

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu