Westernowy Park Rozrywki TWINPIGS

Miasto
Kontakt ul. Katowicka 24
44-240 Żory

tel.: 32 416 08 06
tel.: 32 416 08 09

Opis

W Miasteczku Westernowym Twinpigs znajdującym się w Żorach atrakcji jest tak wiele, że potrzebna jest cała mapa żeby nie zgubić się zakątkach tego miejsca.

To jedyny w swoim rodzaju park rozrywki rodem z Dzikiego Zachodu, którego nie znajdziecie w żadnej innej części naszego kraju. Przekraczając próg Twinpigs przeniesiecie się w zupełnie inne miejsce i cofniecie do przełomu XIX i XX wieku – czasów kowbojów, szeryfów, wielkich pojedynków i poszukiwania złota. Ten niezwykły westernowy klimat poczujecie w Miasteczku Twinpigs. Jakie atrakcje tam na Was czekają?

Park rozrywki

Miasteczko Twinpigs to przede wszystkim park rozrywki z kompleksem prawie czterdziestu różnych atrakcji, z których skorzystają najmłodsze dzieci, młodzież oraz wszyscy opiekunowie przyjeżdżający tutaj razem ze swoimi pociechami. W programie zwiedzania nie tylko świetnie będziecie się bawić podczas licznych pokazów iluzji, napadu na banku czy pojedynku rewolwerowców, ale również spędzicie czas karuzelach, jeżdżąc kolejką wąskotorową oraz w małym ZOO, gdzie spotkacie między innymi daniele, kozy alpejskie czy niezwykle przyjazne kuce szetlandzkie.

Restauracje

Na terenie Miasteczka Westernowego Twinpigs działają dwie restauracje – „Texas” oraz „Old West Grill & Pub”, w których podawane są tradycyjne, amerykańskie burgery, steki czy rolady z bekonem i frytkami. To miejsca spotkań rodzin i przyjaciół, którzy w przerwie pomiędzy korzystaniem z wszystkich uroków tego miejsca mogą smacznie zjeść obiad, wymienić się swoimi przeżyciami i nabrać sił przed dalszym zwiedzaniem. W kawiarni „Pan Cake” napijecie się z kolei aromatycznej kawy i zjecie pyszne ciasto, któremu nikt się nie oprze. Na terenie miasteczka odbywają się także spotkania z autorytetami branży kulinarnej, którzy stanowią dodatkową atrakcję dla wszystkich przyjezdnych.

Hotel

Jeden dzień na skorzystanie ze wszystkich uroków i atrakcji Miasteczka Westernowego Twinpigs to zdecydowanie za mało, dlatego wszyscy spragnieni przygód będą mogli przenocować tutaj w 3* Hotelu Texas w pokojach stylizowanych na indiańskie, kowbojskie i meksykańskie oraz specjalnie przygotowanych celach wieloosobowych, w których można poczuć się jak w prawdziwym więzieniu na Dzikim Zachodzie.

Imprezy okolicznościowe

Oferta Westernowego Miasteczka Twinpigs obejmuje także okolicznościowe imprezy takie, jak urodzinki dla dzieci i przyjęcia oraz zorganizowane wycieczki dla przedszkoli i szkół czy firmowe imprezy integracyjne. Zakochani, którzy marzą o tematycznym ślubie z motywem przewodnim mogą zorganizować na terenie miasteczka przyjęcie w stylu Dzikiego Zachodu, którego zarówno oni sami, jak i goście z pewnością nie zapomną do końca życia.

Opinie
Lokalizacja

Opinie

comments powered by Disqus

Lokalizacja

Żory, Śląskie
ul. Katowicka 24 , 44-240 Żory
×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu