Kaszubski Park Miniatur

Miasto
Kontakt ul. Kartuska 30
83-329 Mirachowo - Strysza Buda

kom.: 505 136 658
kom.: 502 499 106

Opis

Masz chwilę wolnego czasu, jesteś ciekaw jak świat wygląda z góry nie koniecznie wsiadając do samolotu czy balonu?

Zapraszamy do Nas - Kaszubskiego Parku Miniatur!!!  Gdzie przygotowano dla Państwa nie lada atrakcję. W jednym miejscu, w jednej skali 1:25,  można zobaczyć wierne kopie najbardziej charakterystycznych obiektów Kaszub, Polski, Świata. W tej chwili jest ich ponad 70. Przygotowano  modele najbardziej znanych obiektów - m.in.; kościołów, zamków, dworków i innych ciekawych budowli. Park oprócz walorów estetycznych pełni role edukacyjną. Mapa Kaszub gdzie oglądając obiekty w mikro skali będziemy mogli zaplanować sobie wycieczkę gdzie pojechać w czasie urlopu czy weekendu. Kaszuby to motyw przewodni - jednak w parku przewidziano też na obiekty z Polski i ze Świata. Statua Wolności, Biały Dom, Mur Chiński Big Ben Sfinks,Big Ben  czy Krzywa Wieża w Pizie, twarze amerykańskich prezydentów wykute w skale, Chrystus z Rio,  czy  wieża Eiffla która w skali 1:25 ma ponad 12 metrów wysokości. W ramach tego samego biletu dostępne są kolejne dodatkowe atrakcje  Jest - Zamek Strachu tylko dla odważnych!!!  Sala z lutrami  czyli Gabinet śmiechu. W Bajkowej  Krainie zobaczyć można najbardziej znane postacie  z Bajek i Baśni m.in. chatę Jasia i Małgosi, Królewnę Śnieżkę z Krasnoludkami, Pinokia i wiele innych. Minizoo to kraina gdzie królują kózki, owieczki, konik, osiołek jest też alpaka.

Drugi z parków to Kaszubski Park Gigantów. Tu  poczujesz się jak Guliwer... a może jak kaszubski wielkolud Stolem który przed wiekami mieszkał na tej ziemi.  Tu wszystko jest mega wielkie, przedmioty - kubek zapałki okulary, buty, krzesło stół. Jest aleja z dużymi owadami, ptakami rybami. Wielki plac zabaw gdzie najmłodszych jest kulkolandia, świat krasnali, dla większych  z park linowy, mega szachy, wielkie warcaby, duże koło chomika, ostanio ustawliśmy strzelnicę. Są pola golfowe. Jest prawdziwy Monster Truck. W gigantach największy jest oczywiście prawdziwy samolot tupolew do którego można wejść do środka, ma ponad 30 metrów długości.

Hitem tego sezonu jest trzeci park Kaszubski Gracik gdzie zgromadziliśmy  ponad 50  pojazdów z bajek baśni i filmów. Jest samochód Batmana, Jasia fasoli, czy Lusia Define. Są amerykańskie krążowniki szos, można zasiąść za sterami prawdziwego helikoptera. Dla najmłodszych karoca z Kopciuszka, Skubiego. Są motocykle, auta z PRL, wojskowe pojazdy, auta policji, straży pożarnej.

W Stryszej Budzie spędzisz cały dzień. Wszystkie atrakcje w cenie biletu. Można kupić tańszy bilet pakietowy do trzech parków. Zapraszamy.

Opinie
Lokalizacja

Opinie

comments powered by Disqus

Lokalizacja

Strysza Buda, Pomorskie
ul. Kartuska 30 , 83-329 Mirachowo - Strysza Buda
×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu