Labirynt Park Łeba

Miasto
Kontakt ul. Wspólna
84-360 Łeba

kom.: 724 801 234

Opis

Uwielbiacie aktywność i zabawę na świeżym powietrzu? Jesteście żądni przygód i niezapomnianych wrażeń?

Jeżeli wybieracie się do Łeby lub w jej okolice, na wakacje czy też spontaniczny wyjazd na weekend i szukacie dodatkowych atrakcji, dzięki którym nie będziecie się nudzić i zagospodarujecie swój wolny czas – Labirynt Łeba Park to miejsce doskonałe dla Was! Wybierając się na urlop razem z dziećmi koniecznie trzeba tutaj przyjechać, ponieważ w tym miejscu każdy znajdzie coś dla siebie i gwarantujemy, że będzie to dawka niezapomnianych wrażeń. Co sprawia, że to miejsce jest takie wyjątkowe?

Labirynty

Labirynt Łeba Park posiada największy w Polsce naturalny labirynt na świeżym powietrzu z licznymi zakamarkami, ślepymi zaułkami i zakrętami, gdzie wspólnie z dziećmi będziecie mogli sprawdzić swój zmysł orientacji w terenie i spostrzegawczość. Najmłodsze pociechy także będą mogły wziąć udział w zabawie na specjalnie do tego przygotowanych wózkach, na których będą mogły odpocząć i zregenerować swoje siły przed dalszą zabawą. Tutaj będziecie mogli zorganizować także rodzinne zawody i sprawdzić, który z członków Waszej rodziny przejdzie jako pierwszy cały labirynt i ukończy trasę najszybciej. Rekordowy czas przejścia labiryntu to 20 minut, ciekawe, czy Wam uda Wam się pobić ten wynik?

Labirynt jest główną atrakcją Labiryntu Łeba Park (jak już sama nazwa tego miejsca wskazuje), ale oczywiście nie jedyną! Co jeszcze tutaj na Was czeka?

Magiczny Ogród Gier

Uwielbiacie tradycyjne gry, przy których możecie spędzać czas z całą rodziną? Tutaj zagracie w nie w rozmiarze XXL! Yenga, bierki, bilard czy celowanie w otwory – to wszystko znajdziecie w jednym miejscu w Labiryncie Łeba Park. Magiczny Ogród Gier składa się z wielkoformatowych drewnianych atrakcji, które zapewnią rozrywkę wszystkim członkom rodziny bez względu na wiek. Doskonała zabawa gwarantowana! Z myślą o wszystkich miłośnikach gier towarzyskich, na terenie parku przygotowana została jeszcze jedna zabawa, która dostarczy Wam wiele radości. O czym mowa?

Gra w boule

Boule to gra, która przywędrowała do nas z Francji. Francuzi ją uwielbiają, ale nie tylko oni. Kto raz zagra w tę grę, od razu ją polubi! Wszystko dzięki temu, że jest to gra towarzyska łącząca także elementy zręcznościowe. Możecie więc podczas gry w boule spędzać czas ze swoją rodziną i najbliższymi oraz przyjaciółmi, a jednocześnie trenować ciało, koncentrację, precyzję i zręczność. To doskonała gra dla dzieci, które dzięki niej nauczą się także współpracy i działania w grupie, co z pewnością zaowocuje w przyszłości. Dlatego właśnie w Labiryncie Łeba Park przyjemne łączy się z pożytecznym, a zabawa przelata się z nauką. A jeśli o zabawie mowa, najmłodsi skorzystają tutaj z wielu dodatkowych atrakcji.

Zajęcia grupowe z animatorem

Na terenie Labiryntu Łeba Park odbywają się zorganizowane zajęcia przeprowadzane przez profesjonalnych animatorów, którzy wciągają dzieci w wir fantazji i pozwalają im na beztroską (ale odpowiedzialną) zabawę razem z rówieśnikami. Tutaj najmłodsi będą mogli pokonać Minionkowe przeszkody, wcielić się w jednego z Pokemonów, poczuć się jak prawdziwi piraci, którym nie są straszne żadne przygody na morzu oraz przenieść się w czarodziejski świat magii podczas Turnieju Trójmagicznego. Stawka jest naprawdę wysoka. Na zwycięzcę czeka Złoty Puchar! W Labiryncie Łeba Park nie zabraknie także zabaw, które nawiązują do tego niezwykłego miejsca i okolicy. Tutaj dzieci będą mogły iść śladami Kaszub, poznać ciekawe legendy przekazywane z pokolenia na pokolenie, a także zapoznać się z najbardziej charakterystycznymi zabytkami kaszubskimi.

Labirynt Łeba Park to 5000m2 świetnej zabawy dla każdego członka Waszej rodziny! Jeśli martwicie się, że Wasze dzieci będą znudzone długimi godzinami spędzonymi na plaży, chcecie zapewnić im doskonałą rozrywkę, a także cieszyć się wspólnie spędzonymi chwilami, będąc w Łebie koniecznie odwiedźcie to miejsce.

Opinie
Lokalizacja

Opinie

comments powered by Disqus

Lokalizacja

Łeba, Pomorskie
ul. Wspólna , 84-360 Łeba
×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu