Park Rekreacyjno – Edukacyjny Sea Park Sarbsk

Miasto
Kontakt Sarbsk 39
84-352 Wicko

kom.: 502 206 270

Opis

Zaledwie kilka kilometrów od Łeby położony jest niezwykły Park Rekreacyjno – Edukacyjny Sea Park Sarbsk.

Będąc na urlopie nad Bałtykiem warto więc wybrać się do niewielkiej miejscowości Sarbsk, w której będziecie mogli podejrzeć fascynujące życie oceanu, spotkać sympatyczne foki i poczuć niesamowite emocje, których dostarczy Wam seans w kinie 5D. Sea Park Sarbsk to jeden z największych tego typu obiektów w północnej Polsce, gdzie będziecie mogli poznać florę i faunę mórz i oceanów oraz historię Pomorza. Jeżeli jesteście gotowi na dawkę świetnej zabawy, zobaczcie przegląd najważniejszych atrakcji Parku Rekreacyjno – Edukacyjnego Sea Park Sarbsk.

Fokarium

To największe fokarium w Polsce, które zamieszkują jednocześnie foki z Morza Bałtyckiego: foka szara i foka pospolita oraz kotiki południowoamerykańskie z Ameryki Południowej, a także uchatki kalifornijskie z zachodniego wybrzeża Ameryki Północnej. Na terenie ośmiu basenów każdego dnia foki mogą się wyszaleć podczas treningów i zabaw oraz specjalnych pokazów, w których są głównymi bohaterami i gwiazdami.

Oceanarium prehistoryczne 3D

Chcesz poznać niezwykłe stworzenia, które zamieszkiwały morskie głębiny ponad 150 milionów lat temu? W prehistorycznym oceanarium 3D w Sea Parku Sarbsk poczujesz, jakbyś stał twarzą w twarz z gigantycznymi rybopodobnymi zwierzętami, które kiedyś pływały w oceanach. Dzięki trójwymiarowym efektom dostaniecie możliwość zobaczenia na własne oczy potężnego Megalodona, Mozazaura czy charakterystycznie uzębionego Liopleurodona. To będzie niezapomniana podróż miliony lat przed naszą erą do początków istnienia naszej planety.

Real Ocean 3D

Jeśli chcecie zobaczyć, jak obecnie wygląda życie pod wodą, spotkać gatunki zwierząt i roślin zamieszkujących morza i oceany, które stanowią większość naszej planety, poznać ich zwyczaje – w Sea Parku Sarbsk nie tylko dostaniecie możliwość przyjrzenia się z bliska prehistorycznym stworzeniom, ale również gatunkom, które żyją po dziś dzień pływając po wodach na Ziemi. Wnętrze budynku Real Ocean 3D przypomina podwodny okręt, z którego, dzięki najnowszej technologii, będziecie mogli obserwować życie podwodne ryb, ssaków, skorupiaków i morskiej roślinności. To doskonała lekcja biologii, której dzieci nie zapomną na długo!

Kino emocji 5D

Nic nie dostarczy Wam tylu wrażeń naraz, co seans w niesamowitym i nowoczesnym kinie 5D. Tutaj pobudzone zostaną wszystkie Wasze zmysły, dzięki czemu zostaniecie wciągnięci do świata fikcji i poczujecie się jak prawdziwi bohaterowie oglądanego filmu. Będziecie lepiej słyszeć, mocniej czuć i weźmiecie udział w najnowocześniejszej formie rozrywki.

Muzeum Marynistyczne

Fascynaci morskich przygód i żeglugi odnajdą swoje miejsce na Ziemi w Muzeum Marynistycznym znajdującym się na terenie Sea Parku Sarbsk. Co tutaj na Was czeka? Największe zbiory marynistycznego rękodzieła w Polsce, 9 ekspozycji przedstawiających modele rybackich łodzi i kutrów, pamiątek z żeglugi, narzędzia oraz dyplomy i wiele innych eksponatów, które przybliżą Wam codzienne życie marynarzy i rybaków trudniących się rybołówstwem.

Dla najmłodszych odwiedzających Sea Park Sarbsk zostały przygotowane także inne atrakcje, które pozwolą im spędzić czas razem z rówieśnikami i oddać się beztroskiej zabawie. Na pociechy czekają plac zabaw, kolejka pirata oraz gaj pirata z basenem wypełnionym piłeczkami. Wszystkie zabawy i gry utrzymane zostały w marynistycznym stylu, każde dziecko poczuje się tutaj jak za sterami jednego ze statków. Będąc niedaleko Łeby koniecznie odwiedźcie Sea Park Sarbsk całą rodziną i zarezerwujcie sobie dzień na wspólne szaleństwo i zabawę. To doskonała odskocznia dla dzieci, które poza leżeniem na plaży i graniem w plażowe sporty, będą mogły także zgłębić ciekawostki podwodnego życia.

Opinie
Lokalizacja

Opinie

comments powered by Disqus

Lokalizacja

Wicko, Pomorskie
Sarbsk 39 , 84-352 Wicko
×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu