Lunapark Krynica

Miasto
Kontakt ul. Gdańska 140
82-120 Krynica Morska

Opis

W samym centrum Krynicy Morskiej mieści się niewielki, ale zarazem fascynujący lunapark, w którym znajdziecie mnóstwo atrakcji dla całej rodziny.

Jeśli kochacie urokliwe plaże nadbałtyckie i szukacie idealnego miejsca, w którym Wy będziecie mogli naładować baterie, a Wasze dzieci świetnie się bawić – Krynica Morska będzie dla Was idealna!  Tutaj możecie przyprowadzić swoje pociechy żeby się wyszaleć i wspólnie spędzić swój wolny czas podczas urlopu.

Dzięki różnym strefom rozrywek Lunapark Krynica to doskonałe miejsce dla osób w każdym wieku. Najmłodsze dzieci będą mogły tutaj wspólnie ze swoimi rówieśnikami bawić się na dmuchanych zjeżdżalniach, nawiązać nowe znajomości, a także poczuć się jak prawdziwi kierowcy dzięki karuzelowym samochodzikom.

Starsze pociechy przeżyją niezapomniane chwile na kolejce górskiej, która z pewnością podniesie im poziom adrenaliny we krwi. To będzie niesamowita dawka wrażeń i emocji! Świetnej zabawy dostarczą Wam także automaty do gier, z których będziecie mogli korzystać całą rodziną i wspólnie spędzić swój czas.

Jeśli więc w czasie swojego urlopu w Krynicy Morskiej lub okolicy będziecie zastanawiać się, jakie miejsca powinniście odwiedzić – Lunapark Krynica jest jednym z nich!

Opinie
Lokalizacja

Opinie

comments powered by Disqus

Lokalizacja

Krynica Morska, Pomorskie
ul. Gdańska 140 , 82-120 Krynica Morska
×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu