Lunapark Sowiński we Władysławowie

Miasto
Kontakt ul. Gen. Hallera
84-120 Władysławowo

kom.: 502 524 226

Opis

Jednym z najpopularniejszych nadbałtyckich kurortów w Polsce jest Władysławowo.

Do tej miejscowości każdego roku przyjeżdżają turyści, którzy pragną nie tylko wypocząć na plaży i zaznać morskich kąpieli, ale również szukają niezapomnianych wrażeń. A takich we Władysławowie nie brakuje! To wszystko za sprawą Lunaparku Sowińskiego, który jest prawdziwym rajem dla fanów ekstremalnego szaleństwa.

Tutaj przejedziecie się największą w kraju kolejką górską, zwiedzicie dom odwrócony do góry nogami, będziecie mogli przez chwilę poczuć się jak Tarzan w parku linowym czy skorzystać z ekstremalnych karuzeli, które dostarczą Wam niezapominanych wrażeń. Mnogość i różnorodność wszystkich atrakcji sprawiają, że Lunapark Sowiński we Władysławowie to doskonałe miejsce dla rodzin z dziećmi, przyjaciół i wszystkich, którzy każdego roku odwiedzają ten nadmorski kurort.

Atrakcje dla najmłodszych

Lunapark Sowiński jest bardzo często odwiedzany przez całe rodziny z dziećmi, które w czasie spędzania swojego urlopu we Władysławowie chcą ciekawie i niebanalnie spędzić wspólnie wolne chwile. A co czeka tutaj na najmłodszych? Gokarty, place zabaw z przeszkodami, park linowy, pałac śmiechu, w którym będziecie śmiać się do rozpuku czy mrożący krew w żyłach pałac strachu, w którym spotkacie duchy, upiory i przez chwilę naprawdę poczujecie się jak w horrorze. Po zwiedzaniu pałacu strachu udajcie się do domu postawionego do góry nogami, w którym wszystko urządzone jest na opak. To będzie doskonała frajda po przerażającej dawce emocji!

Atrakcje dla odważnych

Na bardziej odważnych, którzy nie boją się mocnych wrażeń, czeka największa w Polsce kolejka górska, która naprawdę robi wrażenie, a także ekstremalne karuzele, dzięki którym poziom adrenaliny w Waszym organizmie znacząco wzrośnie. Jeśli nie straszny Wam lot do góry nogami i przeciążenia 3G – koniecznie kupcie bilet do Lunaparku Sowińskiego!

Opinie
Lokalizacja

Opinie

comments powered by Disqus

Lokalizacja

Władysławowo, Pomorskie
ul. Gen. Hallera , 84-120 Władysławowo
×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu