Park Nauki i Rozrywki JuraPark

Miasto
Kontakt ul. 1 Maja 10
46-040 Krasiejów

tel./fax.: 77 46 54 800
kom.: 519 346 149

Opis

Chcesz poznać swoich przodków? Zobaczyć świat sprzed milionów lat? Stanąć oko w oko z dinozaurem?

Odwiedź niezwykły Park Nauki i Rozrywki JuraPark! Tutaj na własne oczy zobaczysz największe drapieżniki jakie stąpały po naszej planecie, poznasz prehistoryczne stworzenia zamieszkujące morza i oceany oraz odbędziesz podróż w czasie, podczas której poznasz swoich przodków w Parku Nauki i Ewolucji Człowieka. Ale zanim cofniecie się o miliony lat wstecz, wybierzcie się z nami w krótką podróż po najważniejszych atrakcjach parku.

JuraPark

Na JuraPark, czyli największy park tematyczny tego typu w Europie, składają się oczywiście modele dinozaurów znajdujące się na ścieżce edukacyjnej, ale także tunel czasu, pawilon paleontologiczny, park rozrywki i prehistoryczne oceanarium, w którym czeka na Was moc atrakcji.

Wybierając się na spacer wzdłuż ścieżki edukacyjnej spotkacie prawi 70 różnych gatunków dinozaurów, łącznie ponad 200 modeli w ich oryginalnych rozmiarach. Ta wyprawa przyprawi Was o dreszczyk emocji!

Jeżeli chcecie odbyć niezwykłą podróż, wybierzcie się do Tunelu Czasu, gdzie na pokładzie Kapsuły Czasu udacie się w podróż przez miliardy lat istnienia całego naszego wszechświata. Dzieci rządne wiedzy mogą wziąć udział w warsztatach paleontologicznych i lekcjach muzealnych, które z pewnością zapamiętają do końca życia. Nie ma nic lepszego, jak nauka poprzez zabawę!

Z myślą o osobach, które naprawdę lubią czuć dreszczyk emocji, na terenie JuraParku powstał park rozrywki oraz kino 5D, które dostarczy Wam niesamowitych wrażeń. Karuzele, dmuchane zjeżdżalnie i trampoliny pozwolą najmłodszym dzieciom na chwile szaleństwa, a dorosłym poczuć się przez chwilę beztrosko.

Ale JuraPark to nie tylko dinozaury, zajęcia edukacyjne oraz karuzele. To również Prehistoryczne Oceanarium, w którym z bliska będziecie mogli zobaczyć podwodne życie sprzed wielu tysięcy lat. To niepowtarzalna okazja żeby na własne oczy zobaczyć gatunki, które znane są jedynie z książek i opowiadań. Tutaj oko w oko staniecie z ogromnymi gadami – prawie 20 metrowym Megalodonem, rybopodobnym Mozazaurem czy płetwojaszczurem Plezjozaurem w ich naturalnej wielkości. Niepowtarzalna okazja żeby cofnąć się wstecz o wiele tysięcy lat i zobaczyć podwodne życie.

Park Ewolucji

W Parku Nauki i Rozrywki JuraPark będziecie mogli poznać nie tylko historię dinozaurów i wodnych stworzeń zamieszkujących Ziemię setki lat temu, ale również prześledzić zawiłe losy naszego świata. Wasza przygoda zacznie się ponad 66 milionów lat temu, kiedy życie na Ziemi niemalże przestało istnieć. Przygotujcie się na spory zastrzyk wiedzy o naszej planecie i naszym istnieniu.

W Parku Ewolucji, dzięki najnowszej technologii cyfrowej, odbędziecie niezwykłą podróż w czasie, poznacie naszych przodków, prześledzicie ewolucję człowieka i zobaczycie, jak na przestrzeni milionów lat rozwijało się pismo, komunikacja, narzędzia służące nam każdego dnia czy zalesienie kuli ziemskiej.

To będzie dla Was niezwykła dawka wiedzy, emocji i wrażeń! Jeżeli chcecie całą rodziną przeżyć niezapomniane chwile, poznać historię naszej planety i rasy poprzez zabawę – koniecznie odwiedźcie Park Nauki i Rozrywki JuraPark.

Opinie
Lokalizacja

Opinie

comments powered by Disqus

Lokalizacja

Krasiejów, Opolskie
ul. 1 Maja 10 , 46-040 Krasiejów
×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu