Kraina Westernu

Miasto
Kontakt Sarnowa Góra 11
06-430 Sońsk

kom.: 693 464 753

Opis

W niewielkiej wsi Sarnowa Góra w województwie mazowieckim będziecie mogli poczuć się jak na Dzikim Zachodzie.

Tutaj w Krainie Westernu przeniesiecie się do świata Indian, zobaczycie pojedynki rewolwerowców, poznacie kowbojów i szeryfa broniącego prawa oraz porządku, a także spotkacie się ze zwierzętami dzikimi i hodowlanymi. Kraina Westernu czeka właśnie na Was! Zobaczcie największe atrakcje tego miejsca.

Wioska indiańska

Poznacie tutaj zwyczaje i obyczaje Indian, wejdziecie do tradycyjnego indiańskiego tipi, które pomieści nawet 50 osób oraz weźmiecie udział w grach i zabawach, które przybliżą Wam elementy kultury indiańskiej. Plemię zamieszkujące Krainę Westernu zapozna Was z życiem Indian oraz tradycyjnymi dla nich akcesoriami i atrybutami, a ich wódz opowie Wam niezwykłe historie z życia Indian, których nie zapomnicie do końca życia.

Pokazy tańców indiańskich

Taniec to jeden z głównych elementów kultury indiańskiej, który nierozerwalnie łączy się z każdym plemieniem. Indiański taniec posiada niezwykłą moc uzdrawiania, wywoływania deszczu, stanowi także obronę przed wrogiem, dlatego jest tak pielęgnowany i podtrzymywany wśród Indian. W Krainie Westernu na własne oczy będziecie mogli zobaczyć to wyjątkowe wydarzenie. Kto wie – może wydarzy się coś niezwykłego?

Mini Zoo

To istny raj dla dzieci! Mini Zoo jest niewątpliwie główną atrakcją Krainy Westernu. Tutaj zarówno najmłodsze pociechy, jak i starsi będą mogli obcować z naturą i poznać zwierzęta, które trudno teraz spotkać na co dzień. Tutaj pogłaszczecie małe owieczki i kozy, nakarmicie kucyka, dacie marchewkę królikowi, a także zobaczycie mniej popularne zwierzęta, jak świnka wietnamska, jeleń czy lama. Dlatego jest to tak chętnie odwiedzane miejsce w całej Krainie Westernu.

Kraina Westernu to miejsce doskonałe na weekendowy wypad całą rodziną. Ilość różnorodnych atrakcji zarówno dla najmłodszych, jak i starszych sprawia, że każdy znajdzie tutaj coś dla siebie, a przede wszystkim zazna świetnej zabawy w rodzinnym gronie.

 

Opinie
Lokalizacja

Opinie

comments powered by Disqus

Lokalizacja

Sońsk, Mazowieckie
Sarnowa Góra 11 , 06-430 Sońsk
×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu