Farma Iluzji – Park Edukacji i Rozrywki

Miasto
Kontakt ul. Mościska 9
08-455 Trojanów

kom.: 537 048 534

Opis

Zaledwie 85 kilometrów od Warszawy w niewielkiej, ale bardzo urokliwej wsi Mościcka położone jest niezwykłe miejsce, w którym Wasze zmysły oszaleją.

Wszystko, co tutaj zobaczycie, staje w sprzeczności z prawami fizyki, zaskakuje swoim nieprawdopodobieństwem i przenosi wszystkich w zupełnie inny wymiar, w którym nie tylko można się świetnie bawić, ale także nauczyć się wiele przydanych rzeczy. Dlatego właśnie Farma Iluzji jest chętnie odwiedzana przez rodziny z dziećmi w każdym wieku. Co tutaj zobaczycie?

Miejsca do dłuższego zwiedzania

Będąc na Farmie Iluzji zatrzymajcie się na dłuższą chwilę przy Latającej Chacie Tajemnic, która jedną częścią wisi w powietrzu i jest utrzymywana przez ogromne balony. To prawdopodobnie jedyna nie tylko w Polsce, ale również na świecie tego typu konstrukcja, którą tutaj możecie podziwiać na własne oczy!

W Muzeum Iluzji funkcjonującym na Farmie znajdziecie zaskakujące i intrygujące eksponaty, które wprowadzą Was do świata iluzji i pokażą, że nie wszystko zawsze jest oczywiste. Będąc na Farmie Iluzji koniecznie wybierzcie się da Labiryntu Luster, w którym rzeczywistość przeplata się z fikcją, a odbicia lustrzane zdają się być prawdziwą osobą.

Jeśli Wasze dzieci są miłośnikami smoków i uwielbiają słuchać długich legend i bajek na ich temat, koniecznie zabierzcie je do Rezerwatu Dzikich Smoków, w którym oko w oko będą mogły stanąć ze swoimi wielkimi bohaterami, których lubią i podziwiają.

Aktywna zabawa

Dzieci, które uwielbiają dobrą zabawę i szaleństwo na świeżym powietrzu będą mogły całkowicie oddać się beztroskiej radości korzystając z bogatej oferty Farmy Iluzji. Tutaj pośród Zagajnika Ślepych Zaułków będą musiały pracować zespołowo żeby odszukać drogę do wyjścia z krętego labiryntu, być może odkryją w sobie muzyczny talent grając na jednym z plenerowych instrumentów na Muzycznej Polanie czy zagrają w Lewitujące Piłeczki, które naprawdę unoszą się w powietrzu!

Iluzyjne eksponaty do podziwiania

Na Farmie Iluzji nietypowych i niewiarygodnych eksponatów nie zabraknie. Po całej dawce wrażeń w Latającej Chacie Tajemnic czy muzeum będziecie mogli zobaczyć także lewitujący kran, z którego leci woda, dom, który się porusza i sprawia wrażenie żywego, a także przejść się uliczkami Ścieżki Złudzeń, gdzie na drodze spotkacie kilkadziesiąt znanych Wam iluzji. A najlepsze jest to, że ze wszystkich tych atrakcji skorzystacie całą rodziną!

Farma Iluzji łączy ze sobą doskonale świetną zabawę i naukę. Dzieci mogą tutaj odkrywać niezwykły świat poprzez doświadczanie niewiarygodnych rzeczy, a także obcować z naturą i zwierzętami, których na Farmie na pewno nie zabraknie! Tutaj pociechy spotkają się z kaczkami i kurami, odwidzą króliczą zagrodę, pogłaszczą kucyka i urocze kózki. Takich wrażeń nie znajdziecie nigdzie w okolicy!

Opinie
Lokalizacja

Opinie

comments powered by Disqus

Lokalizacja

Trojanów, Mazowieckie
ul. Mościska 9 , 08-455 Trojanów
×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu