obserwuj facebook visiton obserwuj instagram visiton

Rodzinny Park Rozrywki Rabkoland

Miasto
0.00 (0 votes)
Kontakt Rynek
34-700 Rabka-Zdrój

tel./fax.: 18 267 69 57
tel./fax.: 32 258 84 67

Opis

Rabkoland to jeden z najpopularniejszych Rodzinnych Parków Rozrywki w Polsce, którego historia sięga aż 1985 roku.

Położona w okolicy pięknych górskich terenów miejscowość Rabka-Zdrój, na terenie której znajduje się Rabkoland, to tłumnie odwiedzany przez turystów kurort, w którym przyjezdni poszukują ciszy, spokoju na łonie natury oraz dobrej zabawy. Relaks zapewnią wczasowiczom malownicze tereny zapierające dech w piersiach, a na wszystkich fanów niezapomnianych wrażeń czeka tutaj moc atrakcji w Rabkolandzie. Jesteście gotowi na świetną zabawę? Czas start!

Karuzele

W całej okolicy trudno będzie Wam znaleźć miejsce tak bogate w atrakcje dla najmłodszych, jak w Rabkolandzie. Tutaj dzieci wraz ze swoimi rodzicami będą mogły całkowicie dać się wciągnąć w wir zabawy na wielkim młynie, jeżdżących autach czy wodnych rowerkach. Wszystko to dzięki przystosowanym do pociech w różnym wieku karuzelach. Na najmniejsze dzieci czekają koniki, samochodziki, weneckie karuzele. Starsze będą mogły wziąć udział w wodnych bitwach dzięki armatkom oraz poczuć adrenalinę na nieco większych karuzelach.

Wioska Wikingów

Chcecie przez chwilę poczuć się jak prawdziwi wojownicy? Stanąć twarzą w twarz z legendarnymi Wikingami? Poznać ich zwyczaje? Odwiedźcie wioskę Wikingów w Rabkolandzie! Tutaj poprzez zabawę dowiecie się nieco więcej o życiu skandynawskich wojowników, którzy podbijali morza i lądy dziesiątki lat temu.

Straszny dwór

Jeżeli nie straszne Wam żadne duchy i upiory, lubicie czuć dreszczyk emocji i jesteście wielkimi fanami horrorów – Straszny dwór będzie miejscem, w którym możecie się naprawdę przestraszyć! To miejsce, w którym znajdziecie przerażające sceny grozy z realistycznymi szkieletami, duchami i wampirami. Chcecie się przekonać czy wyjedziecie stąd cało?

Odwrócony dom

Wydaje Wam się, że widzieliście w życiu już wszystko? Chcecie całkowicie zaprzeczyć prawom fizyki i sile grawitacji? To nie sen – to rzeczywistość! W Rabkolandzie dosłownie wszystko stanęło na głowie. No... przynajmniej jeden dom. Tutaj zobaczycie wywrócone do góry nogami meble i sprzęty, a także pomieszczenia urządzone na opak.

Teatry Ruchomych Figur

W żadnym innym parku rozrywki nie znajdziecie tylu ruchomych figur, co w Rabkolandzie. Każda z nich opowiada niezwykłą historię, którą koniecznie musicie poznać. Wystarczy tylko jeden czerwony guzik żeby przenieść się do innego świata i zapoznać się z kataryniarzem Luckiem, farmerami, śpiewającymi warzywami, gadającym muchomorem czy lokajem Butlerem.

Muzea

Rabkoland to nie tylko rozrywka, to także nauka poprzez zabawę. Tutaj w jednych z najzabawniejszych muzeów w Polsce przeżyjecie niezapomniane chwile. W Muzeum Rekordów i Osobliwości zobaczycie przedmioty i dokumenty związane z pobijaniem różnych rekordów, poznacie ciekawostki dotyczące ich osiągania. A wszystko to na wyciągnięcie ręki! Dzięki temu, że eksponaty są dostępne w przystępny sposób dla zwiedzających, można tutaj poznawać świat poprzez doświadczenie.

Na terenie Rabkolandu znajduje się także Muzeum Orderu Uśmiechu – jedynego odznaczenia, które przyznawane jest dorosłym przez dzieci. Tutaj zobaczycie nietuzinkowe ordery i listy dzieci o przyznanie orderu za zasługi dorosłym w codziennym życiu.

To wszystko składa się na jeden niezwykły park rozrywki, w którym spotyka się świetna zabawa, relaks i nauka. To sprawia, że jest to idealne miejsce dla całej rodziny, do którego można przyjść żeby nietypowo spędzić swój wolny czas.

Opinie
Lokalizacja

Opinie

comments powered by Disqus

Lokalizacja

Rabka Zdrój, Małopolskie
Rynek, 34-700 Rabka-Zdrój
×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu