Laserpark – Laserowe Centrum Rozrywki

Miasto
Kontakt ul. Zabłocie 20/22
30-701 Kraków

tel.: 12 296 01 30
kom.: 604 423 174

Opis

Laserpark to nowy wymiar rozrywki, z którego skorzystają mieszkańcy Krakowa oraz wszystkie osoby odwiedzające to piękne miasto z tradycjami.

Laserowe Centrum Rozrywki to doskonała frajda dla dzieci i młodzieży, a także dorosłych, którzy tutaj na rozległym terenie będą mogli zabawić się w paintball i w krętym labiryncie unikać laserowe przeszkody szukając drogi do wyjścia. Gotowi na świetną zabawę? Czas start!

Laserowy paintball

To doskonała alternatywa dla tradycyjnego paintballa z kulkami wypełnionymi farbą. Dzięki laserowej wersji unikniecie bólu i siniaków, a gwarantujemy, że będziecie bawić się równie świetnie, jak podczas tradycyjnej gry. Pośród drzew i krzaków na otwartym terenie będziecie mogli poczuć jak prawdziwi snajperzy i żołnierze, którzy walczą o swoje przetrwanie i starają się wygrać z przeciwnikiem. Rozległe tereny pozwolą Wam na ucieczkę i schronienie przed wrogiem żeby w decydującym momencie móc go zaskoczyć i zyskać przewagę.

Laser Maze

Chcesz poczuć się jak bohater jednego z filmów o znanych włamywaczach? Spróbować przejść przez system laserowych zabezpieczeń chroniący cenne eksponaty w muzeum czy banki przed kradzieżą? W Laser Maze w Laserparku wszystko jest możliwe! Tutaj staniesz się jedną z postaci „Mission Impossible” lub „Oceans Twelve”! Przejście przez sieć wiązek laserów to naprawdę tor przeszkód i świetna zabawa!

Laserpark to frajda dla najmłodszych dzieci, które mogą obchodzić tutaj swoje urodziny i razem ze znajomymi wcielić się bezboleśnie i bezinwazyjnie w wyszkolonych żołnierzy, a także wspólnie z nimi opracować plan przejścia przez kręty labirynt laserowych wiązek. To także doskonała zabawa dla dorosłych, którzy na terenie Laserparku mogą zorganizować wyjścia integracyjne, firmowe imprezy czy wieczory kawalerskie. Wzięcie udziału w takiej zabawie to świetny pomysł na spędzenie wolnego czasu!

Opinie
Lokalizacja

Opinie

comments powered by Disqus

Lokalizacja

Kraków, Małopolskie
ul. Zabłocie 20/22 , 30-701 Kraków
×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu