obserwuj facebook visiton obserwuj instagram visiton

Inwałd Park

Miasto
0.00 (0 votes)
Kontakt ul. Wadowicka 169
34-120 Inwałd

tel.: 33 875 73 20
tel.: 33 870 31 13
kom.: 535 335 388
kom.: 604 580 616

Opis

Inwałd Park to kompleks 5 parków tematycznych, które tworzą miejsce doskonałe do spędzania wolnego czasu wspólnie z rodziną.

Bogata oferta atrakcji tego parku sprawia, że niezależnie od wieku świetnie będą tutaj bawić się najmłodsze dzieci, młodzież w wieku szkolnym, a także dorośli chcący zapewnić rozrywkę swoim pociechom. Już po przekroczeniu Inwałd Parku urzeknie Was ogrom jego atrakcji. A najlepsze jest to, że wystarczy tylko jeden bilet wstępu żeby skorzystać z nich wszystkich! Przygotowani na świetną zabawę? Zobaczcie co na Was czeka!

Park Miniatur

Jeśli w jeden dzień chcecie odbyć niezwykłą podróż dookoła świata, odwiedzić Australię, zobaczyć charakterystyczne greckie budynki, poznać nieco kulturę azjatycką i polecieć do Chin – wcale nie musicie kupować biletu na samolot. Wystarczy, że odwiedzicie Park Miniatur w Inwałd Parku. Tutaj w skali 1:15 odwzorowane zostały najpiękniejsze i najbardziej charakterystyczne miejsca na Ziemi. Dzięki temu na własne oczy będziecie mogli zobaczyć Wieżę Eiffla czy stanąć obok Wielkiego Muru Chińskiego. Jeden dzień na wielu kontynentach – niezwykła i niezapomniana podróż!

Dinolandia

Wasze dzieci są tak pochłonięte paleontologią jak Ross – jeden z bohaterów serialu komediowego wszech czasów „Przyjaciele”? W Dinolandii wszystko jest możliwe! Tutaj pociechy i ich rodzice staną oko w oko z groźnym tyranozaurem i na własne oczy zobaczą największe drapieżniki jakie kiedykolwiek stąpały po naszej planecie. Dinozaury to jednak nie jedyne atrakcje Dinolandii. Rodzice i opiekunowie odpoczną tutaj w cieniu trzcinowych parasoli mając dzieci po kontrolą, a pociechy poza poznawaniem dinozaurów będą mogły zwiedzić Jaskinię Tajemnic i przejść się jej krętymi ścieżkami. Kto wie, dokąd one prowadzą?

Warownia Inwałd

Jeżeli zawsze zastanawialiście się, jak wyglądało życie w średniowieczu i jak Wy wyglądalibyście, gdybyście urodzili się XV wieku – odwiedźcie Warownię w Inwałd Parku. Tutaj zapoznacie się ze zwyczajami i życiem Słowian, zwiedzicie średniowieczny gród i osadę, która przybliży Wam dawne czasy. W Warowni Inwałd czas stanął w miejscu – garncarz wypala garnki, niewiasty tkają materiały na krośnie, kowal wykuwa miecze dla rycerzy, a szewc zajmuje się wyrobem skórzanych ciżemek.

Mini Zoo Kucyk

U podnóża Beskidu Małego, pośród pięknych pagórków i malowniczych terenów znajduje się Mini Zoo Kucyk. Tutaj spotyka się różnorodność świata flory i fauny, a atrakcyjne tereny sprawiają, że jest to miejsce idealne na wypoczynek, szczególnie dla rodzin z dziećmi. Spotkacie tutaj różne gatunki zwierząt, od tych mniej znanych, na przykład: kangury banetta, zebu czy szopy po nieco bardziej pospolite zwierzątka takie, jak: kucyki czy osiołki. To doskonałe miejsce to zorganizowania wyjazdów integracyjnych, szkolnego grilla podczas wycieczki czy urodzin swojej pociechy, które dzięki pobytowi w Mini Zoo Kucyk na pewno będą niezapomniane!

Ogród Jana Pawła II

Inwałd Park każdego roku ściąga do siebie nie tylko najmłodszych zwiedzających, ale także osoby starsze. Wszystko za sprawą niezwykłego ogrodu Jana Pawła II. Miejscowość Inwałd, na terenie której leży park i ogród, znajduje się niedaleko Wadowic, Krakowa i Kalwarii Zebrzydowskiej – miast szczególnie bliskich papieżowi Janowi Pawłowi II. Dlatego właśnie idąc śladami naszego świętego, warto odwiedzić Ogród Jana Pawła II w Inwałd Parku. Dlaczego? Znajdują się tutaj niezwykłe portery papieża z jego życia, także z Bazyliki Św. Piotra w Watykanie. Z góry będziecie mogli tutaj podziwiać także wielkie kwiatowe mozaiki będące podobizną Jana Pawła II. W spokoju, na łonie natury przejdziecie alejkami ogrody i będziecie uczestniczyć we wspomnieniu najważniejszych chwil życia naszego ukochanego papieża Polaka.

Inwałd Park, ze względu na bogatą ilość atrakcji dla osób w każdym wieku, to świetne miejsce do spędzenia wolnego czasu nawet z wielopokoleniową rodziną. Tutaj spotkają się wnuczkowie z dziadkami i rodzicami żeby wspólnie cieszyć dniem pełnym wrażeń.

Opinie
Lokalizacja

Opinie

comments powered by Disqus

Lokalizacja

Inwałd, Małopolskie
ul. Wadowicka 169 , 34-120 Inwałd
×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu