Energylandia

Miasto
Kontakt al. 3 Maja 2
32-640 Zator

tel.: 33 486 15 00
kom.: 724 222 000

Opis

Fantastyczna zabawa, niezapominana przygoda i adrenalina – to wszystko zagwarantuje Wam Energylandia, największy Park Rozrywki w Polsce.

Energylandię śmiało można zaliczyć do grona najlepszych tego typu kompleksów w Europie. Park ten zajmuje powierzchnię aż 26 hektarów w niewielkiej miejscowości Zator w województwie małopolskim położonej zaledwie pół godziny drogi od Katowic czy Krakowa. Jeżeli chcecie więc na własnej skórze przeżyć niesamowity dzień pełen wrażeń na światowym poziomie, powinniście wybrać się do Energylandii.

Znajdziecie tutaj największe i najszybsze w Polsce Roller Coastery, karuzele, zjeżdżalnie, a także będziecie mogli zabawić się w parku wodnym, zjeść smaczny obiad i zregenerować swoje siły przed dalszym zwiedzaniem. Cały Park podzielony jest na cztery główne strefy tematyczne, w których łącznie można skorzystać z ponad 60 atrakcji przeznaczonych dla najmłodszych dzieci, młodzieży oraz dorosłych odwiedzających Energylandię.

Bajkolandia

To prawdziwy raj dla dzieci, które spotkają tutaj swoje ulubione postaci z bajek, spełnią najskrytsze marzenia i przeniosą się na chwilę w świat dziecięcych pragnień. Każda pociecha będzie mogła na chwilę wcielić się w ukochanego bohatera z filmów animowanych czy kreskówek i skorzystać z bogatej oferty dodatkowych atrakcji przeznaczonych dla najmłodszych: mini coasterów, aut czy samolocików. Możecie być spokojni – wszystkie karuzele są bezpieczne i Wasze dzieci mogą śmiało z nich korzystać. Z tego względu, że oferta Bajkolandii skierowana jest do najmłodszych dzieci, w strefie tej nie brakuje intymnych i ustronnych miejsc, w których można zająć się pielęgnacją maluchów czy po prostu odpocząć przed dalszym zwiedzaniem.

Strefa familijna

Większość osób przyjeżdża do Energylandii z całą rodziną, dlatego w Parku Rozrywki nie mogło zabraknąć strefy, w której fantastycznie będą bawić się wszyscy członkowie rodziny bez względu na wiek. Przejedziecie się tutaj kilkoma mniejszymi Roller Coasterami, odwiedzicie wioskę Wikingów, spędzicie rewelacyjnie czas w planetarium czy weźmiecie udział w wodnej bitwie. Nie ominie Was dreszczyk emocji, jednak wszystko to będzie zaserwowane w rozsądnej dawce.

Strefa ekstremalna

Coś dla odważnych, którym nie straszne żadne wyzwanie i adrenalina. Tutaj przeżyjecie niezapomniane chwile, pokonacie swoje lęki i doznacie takich wrażeń, jakich nie dostarczy Wam żaden inny park rozrywki w Polsce. Oferta strefy ekstremalnej Energylandii nie ma sobie równych w promieniu kilkuset kilometrów. Przejedziecie się tutaj jednymi z największych i najszybszych Roller Coasterów osiągających prędkość nawet 100 km/h. Po zejściu z ogromnego wahadła Azec Swing czy ramienia Space Boostera Wasze tętno na pewno będzie mono podwyższone, a adrenalina nie opuści Was już do końca pobytu w Energylandii.

Water Park

Na terenie Energylandii, poza Roller Coasterami, zjeżdżalniami czy karuzelami, znajdziecie także park wodny, który jest idealną atrakcją dla całej rodziny. Jeżeli chcecie poczuć się jak na tropikalnej wyspie, na chwilę przenieść się do egzotycznych krajów, wskoczyć do krystalicznie czystej i przejrzystej wody – koniecznie nie zapomnijcie zabrać ze sobą strojów kąpielowych! Tutaj spędzicie swoje egzotyczne wakacje bez konieczności wydawania kilku tysięcy złotych.

To tylko najważniejsze atrakcje Parku Rozrywki w Zatorze. Co jeszcze czeka na Was w Energylandii? Interaktywne zabawy, warsztaty edukacyjne, sceny widowiskowe, kino 7D, a także rozbudowana sieć punktów gastronomicznych, w których zjecie smaczny obiad lub deser. Park Rozrywki nieustannie się rozwija i wzbogaca swoją ofertę o nowe atrakcje. Jeżeli chcecie skorzystać z nich wszystkich – koniecznie przyjedźcie do Energylandii!

Opinie
Lokalizacja

Opinie

comments powered by Disqus

Lokalizacja

Zator, Małopolskie
al. 3 Maja 2 , 32-640 Zator
×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu