Dinopark – Park Ruchomych Dinozaurów i Smoków w Malborku

Miasto
Kontakt ul. Toruńska 61
82-200 Malbork

tel.: 55 307 07 00
tel.: 55 307 08 00

Opis

Jeżeli planujecie wycieczkę do Malborka, chcecie zwiedzić to historyczne miasto, a przy okazji spędzić radosny czas w gronie rodziny – odwiedźcie Dinopark.

Dlaczego? Zobaczycie tutaj nie tylko ogromne dinozaury, przeżyjecie niezapominane chwile podczas seansu w kinie 5D, ale także poznacie fantastyczne smoki i wcielicie się w bohaterów filmów sensacyjnych w laserowym parku z przeszkodami. A to dopiero początek!

Park Dinozaurów

Na ścieżce edukacyjnej rozciągającej się na 1350 metrów Dinoparku w Malborku napotkacie niezwykłe okazy największych drapieżników, które zamieszkiwały Ziemię miliony lat temu. 40 modeli dinozaurów, które ruszają się, oddychają i wydają przeraźliwe dźwięki. W dodatku ich eksponaty są wykonane z niezwykłą precyzją i odzwierciedlają naturalne rozmiary dinozaurów. To wszystko sprawia, że w Dinoparku Malborku chociaż na chwilę przeniesiecie się miliony lat wstecz i zobaczycie, jak wtedy wyglądała nasza planeta.

Park Smoków

Jesteście pewni, że smoki nie istnieją? Że są wyłącznie wymysłem wyobraźni pisarzy i reżyserów? Kilka z nich spotkacie właśnie w Malborku! Tutaj poznacie osobiście te niezwykłe stworzenia znane jedynie z opowieści, legend i baśni. Na własne oczy będziecie mogli zobaczyć te ogromne stworzenia ze skrzydłami, ziejące ogniem i zapoznać się z ich różnorodnością. Tylko w Malborku staniecie twarzą w twarz ze smokami i przekonacie się, że istnieją naprawdę!

Mini Zoo

W niezwykłą scenerię parku i ścieżki edukacyjnej wkomponowują się zwierzęta, które można spotkać w Dinoparku w Malborku. Tutaj będziecie mieli szansę nie tylko na własne oczy zobaczyć z bliska alpaki, daniele, kangury czy kózki, ale także dotknąć je i pogłaskać. Mini Zoo w Park Ruchomych Dinozaurów i Smoków w Malborku przyciąga szczególnie dzieci, które na co dzień nie mają kontaktu z tymi gatunkami zwierząt.

Muzeum Skamieniałości

Czym byłby Park Dinozaurów bez modeli szczątków tych zwierząt i skamieniałości sprzed milionów lat? No właśnie! W Dinoparku będziecie mogli zwiedzić niezwykłe muzeum, w którym znajdziecie historyczne eksponaty będące szczątkami zwierząt i roślin zachowanych w skałach. Na ich podstawie archeolodzy i naukowcy mogą odtworzyć losy Ziemi i przybliżyć nam życie na naszej planecie sprzed milionów lat. To będzie fascynująca lekcja historii!

Kino 5D

Nic nie zapewni Wam tak niesamowitych przeżyć, jak seans w kinie 5D zlokalizowanym na terenie Dinoparku w Malborku. Gwarantujemy Wam, że to będzie niezapominane 15 minut, podczas których doznacie wielu wrażeń! Wszystko za sprawą supernowoczesnych efektów specjalnych – obrazu 3D, dźwięku, zapachu – tutaj uruchomione zostaną wszystkie Wasze zmysły. Dzięki temu wejdziecie do świata fantazji i przez chwile poczujecie się jak bohaterowie oglądanego filmu.

Laserowy Tor Przeszkód

W Laserowym Torze Przeszkód w Dinoparku w Malborku poczujecie się jak prawdziwi tajni agenci i wcielicie się w rolę bohatera Mission Impossible. Zarówno dzieci, jak i dorośli będą mogli przetestować tutaj swój zmysł orientacji i refleks – ciekawe, czy uda Wam się zakończyć swoją misję?

Myślicie, że to koniec rozrywek? W Parku Ruchomych Dinozaurów i Smoków w Malborku czeka na Was znacznie więcej atrakcji!

 

Opinie
Lokalizacja

Opinie

comments powered by Disqus

Lokalizacja

Malbork, Pomorskie
ul. Toruńska 61 , 82-200 Malbork
×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu