Park Bajek w Karpaczu

Miasto
Kontakt ul. Wilcza 2
58-540 Karpacz

tel.: 75 722 05 05
kom.: 783 959 868

Opis

Znajdujący się w Karpaczu Park Bajek to doskonałe miejsce na spędzenie czasu na świeżym powietrzu.

Turyści będący w Parku Bajek przechadzają się leśnymi ścieżkami, na których można odkryć bajkowe chatki. Każda z chatek opowiada inną opowieść m.in.: „Królowa Śniegu”, „Jaś i Małgosia”, „Talary gwiazd”, „Czerwony kapturek”, „Calineczka”, „Żabi król”, „Śpiąca królewna”, „Kopciuszek”, „Roszpunka”, „Pinokio”, a także „Kot w butach”. Najmłodsi odwiedzający przy każdej bajce mogą rozwijać swoją wyobraźnię, dzięki słuchaniu bajki czytanej przez narratora oraz podziwiania ruchomych inscenizacji. Na terenie Parku Bajek w Karpaczu znajduje się również duży plac zabaw z nowoczesnymi konstrukcjami.

Dodatkowo Park Bajek dysponuje także noclegami wysokiej klasy z rodzajami sauny, barem oraz darmowym wstępem do Parku Bajek każdego dnia. Tor zjazdowy z wyciągiem, który znajduje się tuż przy parku, jest idealnym miejscem zapewniającym godziny zabawy dla dzieci oraz rodziców.

Na terenie Parku można także zakupić pamiątki oraz regionalne zabawki dla dzieci. Jednak Park Bajek to nie tylko zabawa, ale także edukacja. W gablocie znajdują się wszystkie rodzaje grzybów, jakie można spotkać w lasach na Dolnym Śląsku. Każdy z grzybów oznaczony jest tabliczką z nazwą.

W Parku Bajek w Karpaczu znajduje się również miniaturowa Śnieżka, na którą każdy może się samodzielnie wspiąć, a także można dotknąć kamiennej makiety obserwatorium meteorologicznego i schroniska. Dzieci mogą korzystać z gier wodnych na dowolny sposób, a także z trampoliny. 

Opinie
Lokalizacja

Opinie

comments powered by Disqus

Lokalizacja

Karpacz, Dolnośląskie
Wilcza 2 , 58-540 Karpacz
×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu