Rodzinny Park Rozrywki Esplanada

Miasto
Kontakt ul. Pstrowskiego 5a
58-580 Szklarska Poręba

tel.: 75 742 87 17
fax.: 75 742 87 17

Opis

Esplanada to park rozrywki dla całej rodziny znajdujący się w samym sercu dobrze znanej turystom Szklarskiej Poręby.

Każdego roku odwiedzają go setki osób, które w tej górskiej miejscowości szukają nie tylko odpoczynku na łonie natury, ale także wspaniałej rozrywki dla całej rodziny. Jeśli planujecie urlop w Szklarskiej Porębie, Karpaczu lub okolicy i na wakacje wybieracie się razem z pociechami – Esplanada powinna znaleźć się na liście Waszych wycieczkowych planów. Dlaczego? Sami zobaczcie!

Główne atrakcje Rodzinnego Parku Rozrywki Esplanada

Kolejka górka Alpine Coaster

Z atrakcji Rodzinnego Parku Rozrywki Esplanada będziecie mogli korzystać przez cały rok. Głównie za sprawą górskiej kolejki Alpine Coaster, która otwarta jest zarówno latem, jak zimą. To ponad 800 metrów świetnej zabawy, podczas której będziecie mogli podziwiać malownicze widoki i poczuć moc wrażeń.

Wieża Emocji i symulator rodeo

Tych z pewnością dostarczy Wam także Wieża Emocji, z której zobaczycie przepiękną panoramę Karkonoszy i poczujecie się jak na ekstremalnej karuzeli. Podczas spadania w dół z wysokości 12 metrów na pewno podskoczy Wam adrenalina, więc trzymajcie się mocno! Opanowanie i silny uchwyt przydadzą Wam się także na symulatorze rodeo – ciekawe, kto z Was utrzyma się na mechanicznym byku najdłużej?

Mini Cars

Jedną z najciekawszych atrakcji dla dzieci są Mini Cars – elektryczne samochody, które można wypożyczyć, wziąć udział w emocjonujących wyścigach i sprawdzić, kto jest najlepszym kierowcą. Z atrakcji tej chętnie korzystają nie tylko najmłodsi fani motoryzacji płci męskiej, ale również dziewczynki, które uwielbiają ducha rywalizacji i świetną zabawę.

Laser Ponton

Widzieliście kiedyś pontony, które strzelają laserową wiązką? Nie? Ponieważ to jedyna taka atrakcja w Polsce, którą znajdziecie właśnie w Rodzinnym Parku Rozrywki Esplanada w Szklarskiej Porębie! Na czym polega ta zabawa? Pontony na kółkach uzbrojone są w lasery, które sprawiają, że przeciwnik zaczyna kręcić się o 360 stopni i trudno mu wycelować w ponton konkurencji żeby ją unieszkodliwić. To świetna zabawa, w której możecie wziąć udział całą rodziną.

Mini Golf

Mini Golf to familijna gra dla każdego bez względu na wiek. Zapewne nie raz widzieliście w filmach i serialach, na czym polega gra w golfa. W Rodzinnym Parku Rozrywki Esplanada do Waszej dyspozycji przygotowanych zostało 18 pól o zróżnicowanym stopniu trudności, dlatego każdy członek Waszej rodziny bez względu na wiek będzie mógł wbić piłkę do dołka.

Co jest najlepsze w Parku Rozrywki Esplanada? To, że jest on przystosowany dla całej rodziny, z którą możecie tutaj przyjść, świetnie spędzić czas, zjeść wspólny posiłek żeby nabrać energii na dalszą zabawę i wyszaleć się w czasie wakacji czy urlopu.

Opinie
Lokalizacja

Opinie

comments powered by Disqus

Lokalizacja

Szklarska Poręba, Dolnośląskie
ul. Pstrowskiego 5a , 58-580 Szklarska Poręba
×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu