Interaktywny Park Edukacji i Rozrywki Zaginione Miasto Rosenau

Miasto
Kontakt Pokrzywna 76
48-267 Jarnołtówek

kom.: 781 251 029

Opis

Zaledwie kilkadziesiąt kilometrów od granicy polsko-czeskiej – w niewielkiej wsi Jarnołtówek –położone jest Zaginione Miasto Rosenau.

Nazwa tego miejsca nierozerwalnie związana jest z legendą o osadzie otoczonej murami – Rosenau, która według opowieści mogła istnieć na terenie Gór Opawskich. W tym niezwykłym miejscu połączone zostały zabawa i historia, które dostarczają rozrywki i edukacji, i sprawiają, że warto odwiedzić Zaginione Miasto Rosenau nie tylko ze względu na liczne atrakcje, ale również niesamowitą legendę związaną z jego zniszczeniem. Przy czym warto zatrzymać się na dłużej będąc w Zaginionym Mieście?

Najważniejsze atrakcje Zaginionego Miasta Rosenau

Snowtubing

Całoroczna rozrywka familijna, dzięki której cała Wasza rodzina spędzi rewelacyjnie czas. Przypomnicie sobie czasy, kiedy zimą zjeżdżaliście na sankach i zakładaliście się o to, kto szybciej pokona wyznaczoną trasę. W Zaginionym Mieście Rosenau będziecie mogli ścigać się na oponach. Snowtubing otwarty jest przez cały rok – zimą, kiedy mroźna pogoda dopisuje, będziecie mogli zjeżdżać po śniegu, a latem po zielonym torze.

Kino 7D

Jeżeli szukacie prawdziwych wrażeń, z pewnością dostarczy Wam ich najnowocześniejsza technologia wykorzystana w kinie 7D znajdującym się na terenie Zaginionego Miasta Rosenau. Kino to, poza efektem 3D, zaskoczy Was dodatkowymi wrażeniami. Poczujecie tutaj powiew wiatru we włosach, różnorodne zapachy, wibracje, dotyk i dzięki temu będziecie mieli wrażenie, że jesteście jednymi z bohaterów seansu. Przygotujcie się na niezwykłe doznania!

Superbalon

Tutaj Wasze marzenie o locie balonem nareszcie może się spełnić! Dzięki najnowszej technologii bezpiecznie będziecie mogli wznieść się na wysokość 80 metrów i podziwiać przepiękne, zapierające dech w piersiach widoki. Cały lot trwa około 10 minut, jednak w każdym momencie możecie go przerwać i poprosić o sprowadzenie na Ziemię. Niesamowite wrażenia z pewnością jednak wynagrodzą Wam strach i lęk przed wysokością.

Wielki Dmuchaniec

Przy samym lesie na terenie Zaginionego Miasta ulokowany jest plac zabaw dla dzieci z ogromnym dmuchanym zamkiem – największym w Europie. Wielki Dmuchaniec podzielony jest na 4 komnaty, a w każdej z nich znajdują się inne dmuchane atrakcje dla pociech. Nie bez powodu tak wielki zamek znajduje się na terenie Zaginionego Miasta. Według legend po zniszczeniu Rosenau na terenie osady powstała budowla, która przewyższała nawet szczyty gór.

Karuzela

Przypominacie sobie z dzieciństwa karuzele łańcuchowe przepięknie ozdobione ornamentami i bajkowymi postaciami? W Interaktywnym Parku Edukacji i Rozrywki Zaginione Miasto Rosenau będzie mogli znowu poczuć się jak dzieci i pokazać swoim pociechom, że tradycyjna karuzela łańcuchowa to świetna zabawa!

Park Linowy

Dzieci uwielbiają bieganie po torach zawieszonych nad ziemią, pokonywanie przeszkód i świetną zabawę. A to wszystko na pewno znajdą w Parku Linowym! Ze względu na różnorodność tras i atrakcji, jest to doskonały sposób na spędzenie wolnego czasu aktywnie i na świeżym powietrzu dla całej rodziny, bez względu na wiek jej członków. Najmłodsze dzieci, pod opieką swoich rodziców lub opiekunów, będą mogły przejść trasę Dinopark. Na starsze i odważniejsze dzieci czeka wysokościowy tor linowy o wyższym stopniu trudności oraz, skok na wahadle czy zjazd na linie nad kąpieliskiem. Jesteście gotowi na świetną zabawę?

Poza wymienionymi atrakcjami, w Zaginionym Mieście Rosenau czekają na Was także dodatkowe rozrywki bezpośrednio związane z legendą o tej osadzie. Dzięki nim będziecie mogli poznać szczegóły związane z niezwykłą opowieścią o Rosenau i jej mieszkańcami, a także spędzić czas na zabawie i nauce w przystępny sposób.

Opinie
Lokalizacja

Opinie

comments powered by Disqus

Lokalizacja

Pokrzywna, Opolskie
Pokrzywna 76 , 48-267 Jarnołtówek
×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu