Western City w Karpaczu

Miasto
Kontakt Ściegny 200
58-540 Karpacz

tel.: 75 761 95 60
kom.: 601 91 18 17

Opis

Planujecie urlop w samym sercu Karkonoszy? A może pochodzicie z Karpacza lub okolicy?

W takim razie wybierzcie się do jednego z najstarszych miasteczek westernowych w Polsce! W Western City w Karpaczu poczujecie się przez chwilę jak na Dzikim Zachodzie, wcielicie się w szeryfów broniących praw i porządku miasteczka, weźmiecie udział w lekcjach jazdy konno podobnie, jak dawniej kowboje, a także będziecie mieli szansę podziwiać typowe dla Dzikiego Zachodu drewniane zabudowania.

Dzięki temu niezwykłemu miejscu przeniesiecie się do świata rewolwerowców, poszukiwaczy złota i panien ubranych w długie suknie z gorsetami.

Lista atrakcji Western City jest naprawdę bardzo długa, dlatego zarezerwujcie sobie cały dzień jeśli chcecie skorzystać z nich wszystkich.

Jednym z punktów na Waszym planie zwiedzania westernowego miasteczka muszą być niezwykłe pokazy, które wprowadzą Was w atmosferę Dzikiego Zachodu. Pojedynek rewolwerowców, pokaz indiańskiego tańca czy napad na bank przeniosą Was do połowy XIX wieku. Odważni fani rodeo będą mogli stoczyć walkę sam na sam z mechanicznym bykiem i nauczyć się strzelać z łuku, rewolwerów czy wiatrówek.

W Western City w Karpaczu czeka również mnóstwo atrakcji dla najmłodszych dzieci, które poznają tutaj fascynującą historię i kulturę Dzikiego Zachodu, będą mogły odbyć niezapomnianą przejażdżkę na kucyku oraz odwiedzić kuce, kozy, osły czy krowy w mini zoo, a także pobawić się beztrosko na placach zabaw czy dmuchanych zjeżdżalniach. Dodatkową rozrywką dla całej rodziny będą Mistrzostwa w Płukaniu Złota, a także możliwość przepłynięcia się tradycyjną indiańską łodzią Canoe.

Dlatego jest to miejsce doskonałe dla wszystkich członków rodziny, a także grup zorganizowanych, które na terenie Western City w Karpaczu będą mogły odbyć obozy jeździeckie, ciekawie spędzić czas podczas szkolnej wycieczki czy wziąć udział w lekcjach jazdy konnej na wybranym poziomie zaawansowania. To wszystko sprawia, że każdego roku Western City odwiedzane jest przez tysiące turystów, którzy na własne oczy chcą zobaczyć prawdziwy Dziki Zachód w połowy XIX wieku.

Opinie
Lokalizacja

Opinie

comments powered by Disqus

Lokalizacja

Karpacz, Dolnośląskie
Ściegny 200 , 58-540 Karpacz
×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu