Dinopark w Szklarskiej Porębie

Miasto
Kontakt ul. Muzealna 7
58-580 Szklarska Poręba

tel.: 79 55 777 55

Opis

Dinopark to jeden z wielu parków rozrywki dla całej rodziny, gdzie możecie spotkać największe gady jakie stąpały po Ziemi.

Jest on wyjątkowy ze względu na dodatkowe atrakcje Fantasiaparku oraz swoje położenie.Szklarska Poręba to górska miejscowość turystyczna, w której każdego roku swój urlop i wakacje spędzają tysiące osób. Dlatego jest to doskonałe miejsce do wypoczynku, ale również świetnej zabawy. To drugie zapewni Wam z pewnością Dinopark. Wystarczy tylko jeden bilet żeby oko w oko stanąć z ogromnymi dinozaurami w swoich naturalnych rozmiarach oraz odwiedzić wioskę Indiańską czy pobiegać po linach w Fantasiaparku znajdującego się na terenie Dinoparku.

Dinopark – co tutaj znajdziecie?

Park dinozaurów w Szklarskiej Porębie to kilkadziesiąt modeli największych gadów zamieszkujących Ziemię w ich naturalnej wielkości. Podążając ścieżką edukacyjną pośród Karkonoskiego Parku Krajobrazowego będziecie mogli przeżyć 500 milionów lat, spędzić ciekawie czas całą rodziną na łonie natury dzięki bujnej roślinności i przez chwilę poczuć się jak nasi przodkowie.

Fantasiapark – mnóstwo atrakcji dla całej rodziny

Po wycieczce do Dinoparku i zapoznaniu się z niezwykłymi okazami dinozaurów możecie skorzystać z wielu innych atrakcji, które zapewni Wam Fantasiapark. Najmłodsi będą mogli wyszaleć się na placu zabaw i dmuchanych zjeżdżalniach, wziąć udział w pasjonujących warsztatach paleontologicznych, które będą świetną lekcją historii, a także odwiedzić wioskę Indiańską. Spotkanie z wodzem, wejście do tipi czy strzelanie z łuku to atrakcje, które przybliżą dzieciom i dorosłym życie Indian oraz sprawią, że będzie to niezapomniana przygoda.

Taką przeżyjecie także w kinie 6D. Podczas fascynującego seansu będziecie mieli szansę poczuć się jak bohaterowie filmu. Dzięki wibrującym fotelom, tryskającej wodzie, podmuchom wiatru wciągniecie się w kinowy świat i przeżyjecie niesamowite chwile. Wszystko to w cenie biletu do Dinoparku.

Park w Szklarskiej Porębie posiada atrakcje dostosowane do osób w każdym wieku, dlatego warto tutaj przyjechać całą, wielopokoleniową rodziną. Starsi będą mogli wypożyczyć kijki do nordic walking i przy okazji podziwiania niezwykłych okazów na ścieżce edukacyjnej aktywnie spędzać czas w ruchu. Jeśli zgłodniejecie, nic nie stoi na przeszkodzie, żebyście zorganizowali wspólny piknik, podczas którego zaspokoicie swój głód, a także wymienicie się swoimi doświadczeniami i przeżyciami z pobytu w Dinoparku w Szklarskiej Porębie. Każdego, kogo znudzi wędrowanie po górach, zachęcamy do skorzystania z licznych atrakcji parku!

Opinie
Lokalizacja

Opinie

comments powered by Disqus

Lokalizacja

Szklarska Poręba, Dolnośląskie
ul. Muzealna 7 , 58-580 Szklarska Poręba
×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu