Rodzinny Park Rozrywki Nowa Holandia

Miasto
Kontakt Nowe Pole 1B
82-310 Elbląg

tel.: 55 615 10 85

Opis

Jeżeli planujecie urlop nad Bałtykiem lub odwiedzacie Trójmiasto – koniecznie odwiedźcie Rodzinny Park Rozrywki Nowa Holandia w Nowym Polu niedaleko Elbląga.

Ostrzegamy – zarezerwujcie sobie cały dzień! Znajdziecie tutaj mnóstwo atrakcji dla całej rodziny, a skorzystanie z nich wszystkich z pewnością zajmie Wam sporo czasu. Gwarantujemy jednak, że czas tutaj minie Wam szybko i nie będziecie się nudzić. Jeżeli jesteście gotowi na świetną zabawę – zobaczcie przedsmak tego, co czeka na Was w Rodzinnym Parku Rozrywki Nowa Holandia.

Główne atrakcje Rodzinnego Parku Rozrywki Nowa Holandia

Park Linowy

Park linowy w Nowej Holandii to podniebne szaleństwo zarówno dla najmłodszych, jak i starszych dzieci oraz ich rodziców i opiekunów. Na trasach linowych zawieszonych nad ziemią będą czekały na Was rozmaite przeszkody o różnym stopniu trudności, tak, aby każde z dzieci bez względu na wiek mogło pokonać trasę w całości i wziąć udział w świetnej zabawie.

Małpi Gaj

To atrakcja głównie dla najmłodszych dzieci, które tutaj będą mogły oddać się beztroskiej zabawie z rówieśnikami. Małpi Gaj w Rodzinnym Parku Rozrywki Nowa Holandia to sala składająca się z labiryntów i zjeżdżalni, które prowadzą prosto do basenu wypełnionego kolorowymi piłeczkami. Tutaj Wasze pociechy będą mogły się wyszaleć!

Trampoliny i poducha do skakania

Pamiętacie te czasy, kiedy razem z rodzeństwem, kuzynostwem czy przyjaciółmi skakaliście razem po łóżku? To była świetna zabawa! Wszystkie dzieci, i te młodsze, i te starsze, będą mogły jej doświadczyć na trampolinach i poduchach do skakania w Rodzinnym Parku Rozrywki Nowa Holandia. W specjalnie do tego wyznaczonych miejscach Wasze pociechy spożytkują drzemiące w nich pokłady energii i wyszaleją się skacząc bez końca!

Zjeżdżalnia Lew Gigant

Lew Gigant to prawdziwy olbrzym – król Rodzinnego Parku Rozrywki Nowa Holandia, który jest wizytówką tego miejsca. Co jest w nim takiego wyjątkowego? To największa w Polsce dmuchana zjeżdżalnia o wysokości aż 28 metrów, która została nominowana do Księgi Rekordów Guinessa. Z góry zjeżdżalni roztacza się przepiękny widok na malownicze tereny. Jeśli myślicie, że Wasze dzieci widziały już naprawdę wszystko – Lew Gigant naprawdę je zaskoczy!

Mini ZOO i Ptaszarnia

Dzieci uwielbiają zwierzęta, szczególnie te, z którymi nie mają do czynienia na co dzień. W Mini ZOO znajdującym się na terenie Nowej Holandii będą mogły na własne oczy zobaczyć torbacze – kangury, lamy, daniele, a także zwierzęta hodowlane znane w większości jedynie z obrazków i bajek: owce, osły, króliki czy kozy. W Rodzinnym Parku Rozrywki Nowa Holandia funkcjonuje także Ptaszarnia, w której schronienie znalazły takie gatunki, jak: bażanty czy zapierające dech w piersiach pawie. Dla każdego dziecka będzie to niesamowite spotkanie z przyjaznymi zwierzętami znanymi z opowieści!

Osada Wikingów

Tutaj przeniesiecie się na chwilę do Skandynawii z VIII wieku, na terenach której wówczas mieszkali słynni i waleczni Wikingowie. Jeśli chcecie zobaczyć ich osady, zapoznać się ze zwyczajami, tradycjami, jesteście zafascynowani ich historią – w Rodzinnym Parku Rozrywki Nowa Holandia zobaczycie, jak żyli i czym zajmowali się skandynawscy wojownicy. To doskonała lekcja historii, o którą trudno w szkolnych ławkach!

Niezwykłe wyspy

Rodzinny Park Rozrywki Nowa Holandia przeniesie Was nie tylko do osady Wikingów, ale również na pięć niezwykłych wysp: Nielotów, MOAI, STONEHENGE, Iluzji i Potworów. Poznacie na nich egzotyczne ptactwo, zobaczycie repliki znanych posągów i megalitycznego kręgu z Azji i na własne oczy zobaczycie rzeczy niemożliwe, które całkowicie kłócą się z prawami fizyki i zdrowym rozsądkiem. Wyspa Potworów przeniesie Was natomiast do świata opowieści i baśni, gdzie zobaczycie znane Wam z legend potwory: Yeti czy potwór z Loch Ness. Jesteście gotowi żeby spotkać się z nimi na żywo?

Oczywiście to nie wszystkie atrakcje Rodzinnego Parku Rozrywki Nowa Holandia. Jeszcze więcej rozrywek czeka na Was za murami tego niezwykłego miejsca!

Opinie
Lokalizacja

Opinie

comments powered by Disqus

Lokalizacja

Elbląg, Warmińsko-Mazurskie
Nowe Pole 1B, 82-310 Elbląg
×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu