Freestyle Park Chorzów

Miasto
Kontakt ul. Stalowa 25
41-500 Chorzów

kom.: 508 215 444
e-mail: kontakt@freestylepark.pl

Opis

Freestyle Park to nowoczesne, rodzinne centrum sportowe zlokalizowane na poprzemysłowych terenach dawnych zakładów Hajduki.

Jest to pierwszy tego typu obiekt w Polsce, drugi w Europie.

Hala Freestyle Parku wyposażona jest w 4 profesjonalne trampoliny z możliwością lądowania w dole pełnym miękkich gąbek, co sprawia że nauka nowych elementów jest przyjemna i bezpieczna.

W wyposażenie hali wpisują się również 3 skocznie o zróżnicowanym poziomie trudności, także z lądowaniem do dołu z gąbkami. W cenie biletu dostępne są deski snowboard’owe oraz narty na kółkach przystosowane do jazdy po nawierzchni skoczni.

Całości dopełnia skatepark, na którym znajduje się wall, rollin, box, rezibox, gdzie swoje umiejętności szkolić mogą rowerzyści, rolkarze oraz deskorolkarze.

W trakcie roku szkolnego odbywają się zajęcia ogólnorozwojowe dla dzieci i młodzieży, a także zajęcia aerobiku sportowego, BMX, deskorolkowe oraz rolkowe. Od bieżącego roku Freestyle Park poszerzył także ofertę zajęć o naukę akrobacji powietrznych na szarfach. Prowadzone są także zajęcia ogólnorozwojowe z elementami akrobatyki, skoków na trampolinach oraz sportów freestyle’owych dla dorosłych oraz starszej młodzieży.

Dla najmłodszych (3-6 lat) prowadzone są zajęcia ogólnorozwojowe w formie zabawowej, na których dzieci mają szansę nauczyć się podstaw gimnastyki i akrobatyki, oraz poszerzyć swoje zdolności motoryczne jednocześnie dobrze się bawiąc ucząc się współpracy w grupie.

Rodziców oczekujących na swoje pociechy zaprosić możemy do przytulnej kawiarni oferującej przepyszne kawy, herbaty, świeżo wyciskane soki oraz ciasta domowej roboty gdzie od niedawna opiekunowie mogą na bieżąco podglądać swoje dzieci na monitorze telewizora.

Mikrodermabrazja diamentowa, manicure hybrydowy, regulacja brwi… to wybrane spośród szerokiej oferty zabiegów oferowanych przez gabinet kosmetyczny zlokalizowany we Freestyle Parku, w którym panie oczekujące na swoje pociechy mogą zadbać o siebie.

Posiadamy salę fitness, gdzie 6 dni w tygodniu odbywają się zajęcia, spośród których każdy znajdzie coś dla siebie, od ćwiczeń o niskim poziomie intensywności aż po bardziej wymagające.

Trening fitness uzupełnić można także korzystając z siłowni typu cross wyposażonej w wolne ciężary, bieżnię, rowerek stacjonarny, taśmy podwieszane, piłki bosu itp.

Bez obaw o kontuzje – we Freestyle Parku znajdują się dwa gabinety fizjoterapeutyczne z wykwalifikowaną kadrą i szerokim zakresem oferowanych zabiegów.

Po wyjściu z Freestyle Parku zabawa się nie kończy! Na zewnątrz czeka na Państwa sztuczna plaża wyposażona w oświetlone boisko do gry w siatkówkę plażową, basen, tor do skimboardu a także linę slackline i niezliczoną ilość hamaków w których każdy po zabawie może pozwolić sobie na chwilę relaksu. Ponadto w okresie wakacyjnym na plaży organizowane są imprezy z turniejem siatkówki plażowej, grillem oraz DJ-em.

Cennik:

Bilet jednorazowy:

 • Normalny – 25 zł/h
 • Ulgowy – 20 zł/h

Karnet (6 godzin):

 • Normalny – 110 zł
 • Ulgowy – 100 zł

Cennik Freestyle Park – rezerwacje całkowite:

Od poniedziałku do piątku od 10:00 do 14:00:

 • Pierwsza godzina – 400 zł
 • Kolejna godzina – 300 zł

Od poniedziałku do piątku od 14:00 do 16:00 oraz w weekendy od 10:00 do 14:00:

 • Pierwsza godzina – 500 zł
 • Kolejna godzina – 400 zł

Cennik – zajęcia (z wyłączeniem aerobiku sportowego):

 • Pojedyncze zajęcia – 40 zł
 • Karnet (6 zajęć) – 180 zł

Aerobik sportowy – sekcja wyczynowa:

 • Pojedyncze zajęcia – 30 zł
 • Karnet (12 zajęć – ważność 6 tygodni – obowiązkowo 3x w tygodniu) – 180 zł

Fitness:

 • Jednorazowy – 15 zł
 • Open – 49 zł (obejmuje wejście na siłownie bez zajęć runmageddon), 69 zł (obejmuje wejście na siłownię oraz zajęcia Runmageddon)
Opinie
Lokalizacja

Opinie

comments powered by Disqus

Lokalizacja

Chorzów, Śląskie
Stalowa 25, 41-500 Chorzów
×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu