SPA Orkana

Miasto
Kontakt ul. Szaserów 2
20-553 Lublin

tel.: 81 475 48 75 wew. 10
fax.: 81 475 48 75 wew. 11
e-mail: bok@spaorkana.pl

Opis

Spa Orkana to holistyczne SPA & Wellness stworzone z myślą o osobach zapracowanych, które potrzebują zadbania o swoje ciało i duszę.

Tu w kameralnej atmosferze przez siedem dni w tygodniu dbamy o Państwa spokój ducha i harmonię umysłu. To właśnie w SPA Orkana zregenerujesz ciało, wyciszysz umysł i osiągniesz stan głębokiego relaksu!

Zapewniamy naszym Klientom dostęp do basenu, jacuzzi, sauny (w tym: seanse saunowe), siłowni, zajęć fitness, masaży, sekcji beauty.

To wszystko oferujemy Ci w SPA Orkana – w samym sercu Lublina.

Zapomnisz o stresie i zmęczeniu, i odczujesz przypływ energii życiowej! Zapraszamy także na luksusowe zabiegi anty-aging na twarz i ciało z wykorzystaniem najlepszych produktów na rynku.

Zapewnią one ekskluzywną relaksację na światowym poziomie. Oferujemy redukcję stresu i mobilizację organizmu do walki z dolegliwościami poprzez treningi z trenerem personalnym oraz korzystanie z masaży relaksacyjnych i leczniczych.

Nasi Goście mogą wybrać również szereg zajęć fitness tj. joga, zumba, ćwiczenia wzmacniające czy siłowe, oraz terapie manualne przywracające ciału sprawność i redukujące ból kręgosłupa. Gwarantujemy też spersonalizowaną opiekę dietetyczną, wspieraną wykonaną analizą przez dietetyka na miejscu.

Catering dietetyczny, który Państwu proponujemy jest wykonany na zbilansowanej diecie, a także wykorzystujemy najlepszej jakości produkty. Każda dieta jest dostosowana do budowy ciała, sposobu odżywania, a także Państwa potrzeb.

Siedem dni w tygodniu oddając się kąpielom basenowym i saunowy w Strefie Wody i Saun oraz profesjonalnym masażom i zabiegom w Strefie Beauty, przywrócą Państwo w sobie wewnętrzny spokój i harmonię.

W naszej Restauracji przy aromatycznej kawie w strefie Wi-Fi, każde spotkanie zakończy się sukcesem, a dzięki bogatej karcie menu sentymentalnie zapadnie w pamięci. Cały obiekt oraz ofertę usługową dostosowaliśmy do potrzeb osób niepełnosprawnych. Z myślą o indywidualnych potrzebach naszych Gości, stale wzbogacamy wachlarz atrakcji o propozycje specjalne oraz akcje promocyjne.

Opinie
Lokalizacja

Opinie

comments powered by Disqus

Lokalizacja

Lublin, Lubelskie
Szaserów 2, 20-553 Lublin
×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu