Termy Warmińskie

Miasto
Kontakt ul. Kąpielowa 1
11-100 Lidzbark Warmiński

kom.: 517 246 704
e-mail: recepcja@termywarminskie.pl

Opis

Termy Warmińskie znajdujące się w Lidzbarku Warmińskim to pierwszy ośrodek termalny zlokalizowany na północy Polski.

Nasz obiekt termalny w wyjątkowy sposób łączy wysoki standard usług hotelowych z bogatą ofertą SPA. To idealne miejsce do wypoczynku i relaksu, zarówno dla tych, którzy aktywnie uprawiają sport, jak i dla tych, którzy mają ochotę na chwilę wytchnienia od codzienności.

Obiekt składa się z części sportowej rekreacyjnej, w której korzystać można z szeregu atrakcji wodnych. Natomiast w hotelowym SPA na Gości czeka szeroka paleta zabiegów. Jest to w 100% naturalny ośrodek SPA. Wszelkie zabiegi bazują na naturalnych składnikach, m.in. wodzie termalnej, leczniczym błocie, żurawinie, ziołach czy przyprawach korzennych.

Termy składają się z:

  • Termy Aktywnej – na Gości czeka tutaj basen pływacki, basen dla dzieci, sezonowa zewnętrzna dzika rzeka oraz basen wielozadaniowy.
  • Termy Relaksu – w tej strefie Goście mogą korzystać z basenu witalnego, terapeutycznego basenu solankowego, basenu hipertermicznego, a także całorocznego basenu zewnętrznego.
  • Strefy Wellness & Spa – nasi Goście mogą tutaj skorzystać z basenu źródlanego, jacuzzi, basenu z zimną wodą, termalnego basenu zewnętrznego, 6 gabinetów kosmetycznych, sauny fińskiej, sauny parowej, saunarium, groty aromatycznej oraz groty solnej.
  • Strefy Saun – sauna wewnętrzna posiada basen źródlany, saunę fińską, saunarium, saunę parową, grotę aromatyczną, grotę solną, strefę różnorodnych natrysków z basenem zanurzeniowym i pojemnikami do zanurzenia stóp. Sauna zewnętrzna posiada strefę wypoczynku zewnętrzną z leżakami, pawilon saunowy z ogrodem z sauną fińską, natryski zewnętrzne, a także termalny basen zewnętrzny schładzający. W strefie saun znajduje się również sauna parowa.
  • Centrum Aktywności Zewnętrznych – na terenie naszego kompleksu znajduje się plac zabaw dla dzieci, staw naturalny z plażą i altanami, boisko do tenisa ziemnego, boisko wielofunkcyjne, park linowy, a także ściankę wspinaczkową.
  • Klubu nocnego z kręgielnią.

Godziny otwarcia:

  • Niedziela – czwartek: 08:00-20:00
  • Piątek – sobota: 08:00-21:30

Opinie
Lokalizacja

Opinie

comments powered by Disqus

Lokalizacja

Lidzbark Warminski, Warmińsko-Mazurskie
Kąpielowa 1, 11-100 Lidzbark Warmiński
×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu