Gminny Park Wodny Trzebnica-Zdrój

Miasto
Kontakt ul. Leśna 5
55-100 Trzebnica

tel.: 71 312 14 38
kom.: 603 152 238
e-mail: biuro@trzebnicazdroj.eu

Opis

Malowniczo położonym nowoczesnym kompleksem sportowo-rekreacyjnym jest Gminny Park Wodny Trzebnica-Zdrój.

To jeden z najnowocześniejszych obiektów tego typu znajdujących się na Dolnym Śląsku, a także jest to największa inwestycja w powojennej historii Trzebnicy. Gminny Park wybudowano w latach 2008-2011. To spełnienie wieloletnich oczekiwań mieszkańców związanych z powstaniem nowoczesnego basenu. 

Gminny Park Wodny w Trzebnicy posiada trzy poziomy. W części podziemnej znajduje się tzw. podbasenie, wydzielone pomieszczenia kotłowni, wentylatorowni oraz zaplecze dla pracowników. Dodatkowo w części podziemnej znajduje się kręgielnia, siłownia, a także fitness. Parter składa się z hali basenowej, SPA, szatni, natrysków i toalet, zaplecza gastronomicznego oraz kasy.

Gminny Park Wodny składa się:

  • Basenu wewnętrznego – odwiedzający do wyboru mają basen sportowy z 6 torami o długości 25 metrów, a także część rekreacyjną, w której znajduje się basen z licznymi atrakcjami wodnymi (bicze wodne, fontanna, leniwa rzeka, leżanki z masażem wodnym), zjeżdżalnia, jacuzzi oraz basen do nauki pływania.
  • Saunarium z ogrodem saunowym – w saunarium znajduje się sauna sucha, sauna parowa, sauna aromatyczna, biosauna oraz mini sauna cedrowa. Dodatkowo ta strefa posiada tężnię solankową, która mieści podgrzewane leżanki oraz jacuzzi.
  • Basen zewnętrzny z boiskiem do siatkówki i placem zabaw – w tej strefie odwiedzający znajdą boisko do siatkówki plażowej, brodzik dla dzieci w formie statku, basen rekreacyjny z leżanką perełkową, hamakiem, biczami wodnymi, wyspą oraz wodnymi fontannami, a także plac zabaw. Znajduje się tutaj także basen sportowy z 4 torami pływackimi o długości 25 m oraz dwie zjeżdżalnie.

Opinie
Lokalizacja

Opinie

comments powered by Disqus

Lokalizacja

Trzebnica, Dolnośląskie
Leśna 5, 55-100 Trzebnica
×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu