Termy Medical Warmia Park

Miasto
Kontakt ul. Pluszna 36
11-034 Stawiguda

tel.: 89 519 53 00
fax.: 89 519 53 03
e-mail: recepcja@warmiapark.pl

Opis

Warmia i Mazury – jeden z najładniejszych regionów, jaki znajduje się na terytorium Polski.

Lasy oraz duża liczba jezior sprawiają, iż miejscowości leżące w jego obrębie, w okresie letnim, cieszą się sporą liczbą turystów. Dotyczy to także Term Medical Warmia Park – kompleksu znajdującego się nieopodal Olsztyna, koło drogi S7, w skład którego wchodzą bary i restauracje, hotel, spa czy aquapark. Czy jest to idealne miejsce spędzenia urlopu wypoczynkowego? Odpowiedź brzmi: tak.

Cały kompleks został położony pomiędzy jeziorami Plusznym i Łańskim na terenie Puszczy Napiwodzko-Ramuckiej, w związku z czym samo w sobie miejsce jest bardzo atrakcyjne i odpowiednie na spędzenie kilku dni wolnego z dala od pracy czy miejsca zamieszkania. Wybierając się na Warmię i Mazury do hotelu umiejscowionego na terenie kompleksu Termy Medical Warmia Park, warto skorzystać z atrakcji, które zostały przygotowane z myślą o odwiedzających.

Spa, czyli miejsce, w którym nasze ciało jest poddawane najrozmaitszym zabiegom jest jedną z takich atrakcji. Luksusowy salon kosmetyczny oferuje zabiegi twarzy, ciała, różnego rodzaju kąpiele, masaże, coś dla paznokci czy drobne usługi kosmetyczne. Ponadto, pracownicy obiektu prowadzą również zajęcia rehabilitacyjne, dzięki którym osoby cierpiące na schorzenia mogą szybciej wrócić do odpowiedniej formy. Pojęcia takie jak kinezyterapia, hydrocycling, hydroterapia czy balneologia nie są tutaj obce, dzięki czemu powrót do pełni sił może stać się jeszcze szybszy i prostszy. Wybierając się do Spa, odwiedzający mogą również skorzystać z medycyny estetycznej, dzięki której możemy poprawić swój wygląd czy zadbać o stan własnej skóry.

Na terenie kompleksu znajduje się także wcześniej wspomniany aquapark, który jest ulokowany na trzech różnych poziomach. Na najwyższym z poziomów znajduje się basen pływacki o długości 25 metrów, podzielony na trzy tory, zjeżdżalnia „Cebula”, wieża startowa, dzięki której skorzystamy ze zjeżdżalni „Kamikaze” i „Anakonda” oraz potok górski. Na poziomie środkowym również znajduje się potok górski, bardzo pozytywnie wpływający na ciało basen solankowy oraz sauny – fińska, sanarium, a także caldarium. Każde z tych pomieszczeń charakteryzuje się inną temperaturą panującą wewnątrz (od 40 do 90 stopni Celsjusza ) oraz poziomem wilgotności (od 10 do 100%). Najniższy poziom aquaparku jest tym najbardziej zróżnicowanym pod względem atrakcji. Odwiedzający mają możliwość skorzystania z trzech jacuzzi – zewnętrznego z koloroterapią, zewnętrznego solankowego oraz wewnętrznego. W jacuzzi znajdujących się na zewnątrz temperatura wody wynosi 36 stopni, natomiast w zewnętrznym 33 stopnie Celsjusza. Na dolnym poziomie znajdują się także baseny połączone ze zjeżdżalniami, rwąca rzeka, basen rekreacyjny, leżanki czy miejsce, w którym można skorzystać z masaży wodno-powietrznych. Na terenie aquaparku nie mogło również zabraknąć miejsca dla najmłodszych. Specjalnie dla nich przygotowany został basen z mini zjeżdżalnią oraz dinozaur ziejący wodą. Poziom wody w tym brodziku nie przekracza 40 centymetrów, natomiast temperatura wody wynosi 32 stopnie Celsjusza. Ciekawym udogodnieniem są pieluszki wodoodporne sprzedawane na terenie aquaparku, dzięki którym nasze pociechy oraz inni odwiedzający będą czuć się komfortowo. Na terenie kompleksu znajdują się także tężnie solankowe mające właściwości lecznicze. Stężenie soli w takich pomieszczeniach wynosi 26%, co pozytywnie wpływa na drogi oddechowe.

Czy warto wybrać się na Warmię i Mazury? Oczywiście, że tak. Sam region jest jednym z najpiękniejszych miejsc w Polsce, które każdy powinien zobaczyć. Czy będąc na miejscu warto skorzystać z oferty Termy Medical Warmia Park? Oczywiście, że tak. Kompleks oferuje nam nocleg, restauracje, spa oraz aquapark, a ponadto znajduje się w samym sercu Puszczy  Napiwodzko-Ramuckiej. Dzięki spędzeniu wolnego czasu, czy to w ferie zimowe czy latem, pozwoli nam zapomnieć o codziennych sprawach i problemach. Na terenie kompleksu można wypocząć, pobawić się, poddać różnym zabiegom czy zadbać o sprawność fizyczną, w związku z czym, czy jest to wypoczynkowy wyjazd z kilkumiesięcznym dzieckiem czy weekendowy wypad ze znajomymi – każdy znajdzie tutaj coś odpowiedniego dla siebie.

Opinie
Lokalizacja

Opinie

comments powered by Disqus

Lokalizacja

Stawiguda, Warmińsko-Mazurskie
Pluszna 36, 11-034 Stawiguda
×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu