Termy Mszczonów

Miasto
Kontakt ul. Warszawska 52
96-320 Mszczonów

tel.: 46 857 87 81
e-mail: termy@termy-mszczonow.eu

Opis

Masz dosyć miejskiego zgiełku? Potrzebujesz odpoczynku? A może chcesz spędzić aktywnie weekend z rodziną bez konieczności dalekiego wyjazdu?

Przyjedź do nas i sprawdź ofertę jedynego na Mazowszu Kompleksu Basenów Termalnych. Tylko 45 km od Warszawy czekają na Ciebie baseny ze słodką wodą geotermalną, wydobywaną z 1602,5 m. U nas możesz pozwolić sobie na chwilę relaksu w grocie solnej, saunie, w zewnętrznym jacuzzi oraz w basenie geotermalnym lub po prostu poszaleć na zjeżdżalniach w basenie rekreacyjnym.

W promieniach słońca zadbasz o swoją kondycję, pływając w basenie sportowym lub grając z przyjaciółmi w siatkówkę na jednym z trzech boisk. Twój maluch z pewnością ucieszy się na widok brodzika dziecięcego z mini zjeżdżalnią oraz fontann chłodzących. Po wodnych przygodach, na najmłodszych czeka także mnóstwo atrakcji na placu zabaw, a na amatorów fitnessu siłownia pod chmurką.

Dla wszystkich pasjonatów aktywnego wypoczynku przygotowaliśmy także 8 tras rowerowych oraz 3 trasy piesze. Nie masz swojego sprzętu? Skorzystaj z naszej wypożyczalni i ciesz się pięknem okolicy.

Obiekt czynny codziennie w godz. 8.30 – 22.00

Opinie
Lokalizacja

Opinie

comments powered by Disqus

Lokalizacja

Mszczonów, Mazowieckie
ul. Warszawska 52 , 96-320 Mszczonów
×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu