Tarnowskie Termy

Miasto
Kontakt ul. Nowa 54
62-080 Tarnowo Podgórne
tel. +48 61 8182 863
biuro@tarnowskie-termy.pl

Opis

Tarnowskie Termy to kompleks basenowo - rekreacyjny, znajdujący się w Gminie Tarnowo Podgórne koło Poznania.

Tarnowskie Termy to wyjątkowy aquapark, który czerpie wodę ze źródeł geotermalnych, wydobywanych z odwiertu o głębokości 1200 metrów, dostarczającego wodę o temperaturze ponad 45,7 stopni Celsjusza. Tarnowskie Termy, to nowoczesny obiekt, który wraz z elementami zagospodarowania terenu, drogami i parkingiem oraz niezbędną infrastrukturą towarzyszącą łączy w sobie wiele funkcji, które pozwalają zadbać o wygląd i dobre samopoczucie klientów, oferując im wiele usług w jednym miejscu.

Tarnowskie Termy  to nie tylko nowoczesny Park Wodny to miejsce spotkań. W strefie rekreacyjnej znajduje się duży basen z licznymi atrakcjami wodnymi (dziką rzeką, biczami wodnymi i zjeżdżalniami) oraz basen z wodą termalną, który połączony jest z całorocznym basenem zewnętrznym. W części rekreacyjnej znajduje się również basen dla najmłodszych, niepływających dzieci z wodnym placem zabaw. W części sportowej mieszczą się dwa baseny. Pierwszy  o długości 25 metrów, sześciotorowy, z niewielkimi trybunami.Drugi  z cieplejszą wodą do nauki pływania  jest on również bazą do prowadzenia aerobiku i zajęć sportowo-rekreacyjnych. 

Saunarium tworzy 5 wewnętrznych saun (2 parowe, 2 suche i 1 infrared) z kompleksem basenów - w tym jeden z wodą termalną) i natryski schładzające. Na zewnątrz znajduje się OGROMNA piaszczysta plaża o powierzchni 1500m2 wraz z placem zabaw, tężnią solną oraz miejscami do wypoczynku.

Dopełnieniem całości jest nowoczesna część techniczna z szatniami i częścią handlową umożliwiającą obsługę ponad 2500 klientów w ciągu dnia.

Godziny otwarcia:

basen sportowy : 

pn-pt od 6.00 - 22.00

sb-nd od 6.30 do 22.00

basen rekreacyjny:

pn-nd od 9.00 -22.00

strefa saun

pn - nd od 15.00 do 22.00

sb-nd  od 9.00  do 22.00

Klub Fitness

pn-pt od 6.30 do 22.00

sb-nd od  8.00 do 22.00

Spragnieni relaksu odprężą się w wodach termalnych, masowani przez bicze i leżanki wodne.
Tych z Was, którzy pragną aktywniejszego wypoczynku, zapraszamy do basenu pełnego niespodzianek, strumieni i kurtyn wodnych, gdzie z zaskoczenia figlarne małpki wylewają wodę na przechodzących pod palmą gości.(Basen Rekreacyjny)

Dla głodnych wrażeń jest zjeżdżalnia multimedialna! Zapewnia ona niesamowite wrażenia - uwieczniając śmiałków na zdjęciach z ukrytej kamery:)
Nasi milusińscy mogą bezpiecznie poświęcić się zabawie w specjalnym BRODZIKU w kształcie statku. To tutaj woda tryska z zaskoczenia, a rodzice i opiekunowie spokojnie mogą przysiąść i obserwować bawiące się pociechy.
Nie zapomnieliśmy również o tych, co chcą sobie popływać. Dla nich dostępne jest 6 torów pływackich na profesjonalnym 25 metrowym BASEN SPORTOWY.

Klub Fittness " Piwnica Pod Termami"

Klub Fitness Piwnica pod Termami to miejsce tworzone z potrzeby przyjemności i pasji! Miejsce tworzone specjalnie z myślą o osobach dbających o formę, ale również o tych, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę ze sportem i walkę o lepszą kondycję oraz ciało. Doskonała lokalizacja, z dala od zgiełku miasta, otwiera nowe możliwości dla osób ceniących pełną kompleksowość oraz wszechstronność dostępnych usług. To miejsce to nie tylko nowoczesny Aquapark, ale również punkt spotkań, w którym możecie poprawić swoją kondycję i sprawność fizyczną oraz oczyścić umysł z negatywnych emocji.

 

Wielbiciele fitnessu mogą wziąć udział w zajęciach grupowych organizowanych w 3 komfortowych salach wyposażonych w nowoczesny i profesjonalny sprzęt.
W Sali Fitness prowadzone są różnorodne zajęcia wzmacniające, kształtujące sylwetkę, choreograficzne – poprawiające kondycję, koordynację ruchową, pomagające spalić tkankę tłuszczową, takie jak TBC, ABT, Tabata, Body Shape, Power Pump, Zumba itp.
W Sali Mentalnej skorzystacie z zajęć poprawiających elastyczność mięśni, wzmacniających mięśnie posturalne i głębokie oraz pomagających osiągnąć harmonię i wewnętrzną równowagę takich jak Joga, Pilates, Zdrowy Kręgosłup, Stretching itp.
Natomiast w Sali Indoor Cycling możecie wziąć udział w energetycznych treningach na rowerach stacjonarnych, przeznaczonych dla osób w każdym wieku i o różnym stopniu wytrenowania.

Do Waszej dyspozycji oddajemy również w pełni wyposażoną siłownię ze strefą cardio, strefą  maszyn siłowych, strefą wolnych ciężarów oraz strefą treningu funkcjonalnego.

Otwarta przestrzeń siłowni została podzielona na cztery strefy funkcyjne:

1.Strefa Cardio

2.Strefa Maszyn Siłowych

3.Strefa Wolnych Ciężarów

4.Strefa Treningu Funkcjonalnego

 

 

Opinie
Lokalizacja

Opinie

comments powered by Disqus

Lokalizacja

Tarnowo Podgórne, Wielkopolskie
ul. Nowa 54, 62-080 Tarnowo Podgórne
×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu