Termy Chochołowskie

Miasto
Kontakt Chochołów 400
34-513 Chochołów

kom.: 781 300 301
kom.: 782 300 301

Opis

Termy Chochołowskie są jednym z największych kompleksów termalnych w Polsce, a na pewno największym na Podhalu.

Wybierając się na południe Polski, warto wygospodarować trochę czasu skorzystać z wszystkich atrakcji, które kryją baseny w okolicach Chochołowa. Co takiego zachęcającego możemy w nich znaleźć?

Baseny

Termy Chochołowskie posiadają kilkanaście basenów, w których woda pochodzi z własnych odwiertów i jest wydobywana z głębokości 3600 metrów. W ofercie znajdziemy 8 basenów termalnych, 1 basen solankowy oraz dwa baseny zewnętrzne z rwącymi rzekami, wodospadem, miejscem do siatkówki i koszykówki wodnej, gejzerami, a także siatkami do wspinaczki. Na terenie obiektu znajdują się również zjeżdżalnie przeznaczone dla dwóch osób bądź jednoosobowe. Dla osób chcących spędzić czas w sposób aktywny, Termy Chochołowskie przygotowały dwa baseny sportowe. Wewnętrzny, posiadający wymiary 16x8 m i zewnętrzny o wymiarach 25x10 metra. Woda w obu basenach pływacki podgrzewana jest do 30 stopni Celsjusza, podczas gdy w innych temperatura wynosi 36 stopni.

Sauny

Osoby odwiedzające Termy Chochołowskie, bez względu na to czy pragną skorzystać z ogrzania czy schłodzenia, znajdą tutaj coś odpowiedniego dla siebie. Kompleks został wyposażony w saunę fińską, saunę BIO, saunę z suchym młynem wodnym oraz saunę na podczerwień. Temperatura w tych saunach waha się od 60 do 100 stopni, natomiast wilgotność od 10 do 50%. Dodatkową atrakcją, jest widok, który możemy podziwiać korzystając z sauny fińskiej, bowiem jest ona usytuowana w takim miejscu, iż można z niego spoglądać na panoramę Tatr. Na tarasie widokowym znajduje się również Góralska Chata z suchą sauną, jednakże jest ona czynna podczas wybranych wydarzeń. W ofercie znajdują się również dwie łaźnie – parowa i aromatyczna, w których wilgotność sięga 100%. Jeżeli chcemy ochłodzić swoje ciało, możemy skorzystać z beczki do schładzania, chłodzącego basenu na tarasie czy ścieżki Kneippa.

Spa

W strefie należącej do spa znajdują się cztery gabinety o różnych przeznaczenia. W gabinecie kąpieli możemy skorzystać z dwóch wanien przeznaczonych do zabiegów wodnych oraz stołu do okładów borowinowych. Jeżeli chcemy się zrelaksować bądź upiększyć swoje dłonie powinniśmy udać się odpowiednio do gabinetu masażu pojedynczego lub zabiegów kosmetycznych. Kompleks posiada również gabinet zabiegowy dal dwóch osób, który oferuje całą gamę zabiegów dla ciała.

Osoby wybierające się na Termy Chochołowskie, będą mogły również skorzystać z siłowni czy centrum Fitness, w związku z czym nie jest to kompleks przeznaczony tylko i wyłącznie dla rodzin z dziećmi. Obiekt jest przystosowany do uczestników w każdej grupie wiekowej oraz bez względu na to czy poszukują oni miejsca do relaksu czy chcą zrzucić zbędne kilogramy.

Opinie
Lokalizacja

Opinie

comments powered by Disqus

Lokalizacja

Chochołów, Małopolskie
Chochołów 400 , 34-513 Chochołów
×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu