Park Wodny w Krakowie

Miasto
Kontakt ul. Dobrego Pasterza 126
31-416 Kraków

tel.: 12 616 31 90
tel.: 12 616 31 91
fax.: 12 616 31 44

Opis

Jednym z największych parków wodnych w Polsce jest obiekt znajdujący się w Krakowie.

Tutaj niezależnie od wieku znajdziecie atrakcje dostosowane do swoich upodobań i potrzeb, a także zadbacie o sylwetkę czy o swoje zdrowie.

Park Wodny w Krakowie słynie z największej w Polsce hali basenowej, sieci zjeżdżalni, ścianek wspinaczkowych i innych wodnych atrakcji, które zapewniają relaks, świetną zabawę, a także naukę.

Relaks

Czas spędzony w Parku Wodnym w Krakowie to doskonały przepis na odpoczynek po całym dniu pracy i doskonałe antidotum na stres. Jeśli chcecie zadbać o swoje zdrowie, czujecie się przemęczeni i myślicie o chwili relaksu lub po prostu marzycie o błogim lenistwie – skorzystajcie z bogatej oferty relaksacyjnej, jaką przygotował dla Was Park Wodny w Krakowie. W regeneracji i naładowaniu baterii pomogą Wam bicze wodne, hydromasaże, jacuzzi z wodą solankową oraz strefa saun, w której odpoczniecie relaksując się w łaźni parowej czy saunie fińskiej. A na osoby spragnione zabawy czeka moc atrakcji!

Zabawa

Na najmłodszych fanów wodnych przygód czeka rozbudowana sieć brodzików i płytkich basenów z wodą dostosowaną do delikatnej skóry dzieci. Starsze dzieci będą mogły się wyszaleć na zjeżdżalniach czy ściankach wspinaczkowych. Graliście kiedyś w koszykówkę w wodzie? W Parku Wodnym w Krakowie jest to możliwe! Jeśli chcecie żeby Wasze dzieci uczyły się i rozwijały poprzez zabawę – to miejsce jest idealne! Tutaj najmłodsi stoczą też wielkie bitwy na wodne armatki i przez chwilę poczują się jak na prawdziwej wyspie piratów.

Nauka

Dzieci, które dopiero zaczynają swoją przygodę z wodą, mogą wziąć udział w lekcjach nauki pływania i nauczyć się utrzymywać na wodzie. Poznają tutaj różne style pływackie i oswoją się z wodą. W Parku Wodnym w Krakowie ćwiczą już kilkumiesięczne maluchy! Także dorośli, którzy odczuwają lęk przed wodą i brakiem gruntu, pod okiem czujnych profesjonalistów – instruktorów i ratowników – będą mogli przezwyciężyć swoje słabości i strach.

Relaks, zabawa i nauka – w tych trzech słowach zawarta jest cała esencja pobytu w Parku Wodnym w Krakowie. I jest to miejsce często odwiedzane nawet przez te osoby, które za wodą nie przepadają. Wszystko za sprawą dodatkowych zajęć przeprowadzanych na terenie parku.

Opinie
Lokalizacja

Opinie

comments powered by Disqus

Lokalizacja

Kraków, Małopolskie
ul. Dobrego Pasterza 126 , 31-416 Kraków
×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu