Aquapark Wrocław

Miasto
Kontakt ul. Borowska 99
50-558 Wrocław

tel.: 71 771 15 11

Opis

Aquapark we Wrocławiu to jeden z najchętniej odwiedzanych tego typu obiektów nie tylko w Polsce, ale również w całej Europie.

Każdego roku przyjeżdżają tutaj osoby, które pragną rozrywki w mieście i chcą aktywnie spędzić wolny czas. W czasie wakacji lub odwiedzin u rodziny, w przerwie pomiędzy zwiedzaniem Wrocławia – warto odwiedzić ten aquapark, w którym znajdziecie mnóstwo atrakcji dla osób w każdym wieku! Jak będziecie mogli spędzić tutaj swój czas?

Rekreacyjnie

Sieć basenów z wieloma atrakcjami zarówno dla najmłodszych, jak i starszych, pomoże Wam świetnie się bawić i gwarantujemy, że tutaj nie będziecie się nudzić! Zjeżdżalnie, leniwa rzeka, basen z falami – to tylko niektóre z nich. Z myślą o maluszkach powstała dziecięca zatoka, w której pociechy pod okiem swoich czujnych rodziców, będą mogły oddać się beztroskim zabawom, a niektóre po raz pierwszy pobawić się na basenie.

Starsi będą mieli okazje doznać niezapomnianych wrażeń na jednej ze zjeżdżalni, których na terenie Aquaparku Wrocław nie brakuje. Na Magic Eye zjedziecie na specjalnie do tego przystosowanych pontonach, a zjazd na zjeżdżalni multimedialnej dodatkowo urozmaicą Wam efekty świetlne, dźwiękowe, kurtyny wodne czy elementy transparentne.

Jeśli zmęczą Was wszystkie atrakcje i szaleństwo na zjeżdżalniach, będziecie mogli złapać oddech w jednym z jacuzzi, gdzie odpoczniecie i naładujecie baterie przed dalszą zabawą. A Ci, którym marzy się dłuższy relaks, polecamy wybrać do niezwykłego miejsca w aquaparku.

Relaksacyjnie

Saunarium to ukojenie dla duszy! Ten niezwykły kompleks saun, łaźni parowych, biosaun, basenów i jacuzzi pozwoli Wam na całkowity relaks i odpoczynek. Wszyscy, którzy kochają tropikalny klimat i uwielbiają odwiedzać saunę fińską, będą mogli skorzystać z bogatej oferty Aquaparku Wrocław. Jeśli jednak należycie do osób, które za wysoką temperaturą sauny fińskiej nie przepadają, ale chcecie się rozluźnić – dla Was idealna będzie biosauna. Po takim wygrzaniu przyda Wam się jednak małe schłodzenie, którego również tutaj nie zabraknie. Pięknie przystosowane do tego przestrzenie to doskonałe miejsce wyciszenia i relaksu, a także ukojenia. Znajdziecie w nich huśtawki, leżaki czy tryskające lodem fontanny, które pozwolą Wam całkowicie zregenerować swoje ciało. Osoby spragnione jednak wysiłku, chcące wycisnąć z siebie ostatnie poty, będą mogły skorzystać ze specjalnej oferty przygotowanej dla aktywnych.

Sportowo

Jeśli nie kręci Was zabawa w wodzie, ale uwielbiacie pływać i jest to dla Was czysta przyjemność, w Aquaparku Wrocław znajdziecie sportowe baseny przygotowane specjalnie z myślą o osobach, dla których kraul, żabka czy motylek to chleb powszedni. Szerokie tory pozwolą Wam komfortowo i bez przeszkód nacieszyć się z pływania. Wszyscy fani aktywnego spędzania wolnego czasu znajdą tutaj wszystko, czego potrzebują.

Poza basenem sportowym na terenie Aquaparku Wrocław znajduje się także siłownia. Jeżeli więc chcecie wycisnąć z siebie siódme poty, ale nie po drodze Wam z wodą i wolicie na lądzie dać sobie wycisk, nic nie stoi na przeszkodzie żebyście samodzielnie lub pod okiem trenera skorzystali z siłowni. Znajdziecie tutaj także bogatą ofertę zajęć zorganizowanych, w których będziecie mogli wziąć udział, zadbać o swoje ciało i kondycję.

Aquapark Wrocław to miejsce doskonałe dla osób w każdym wieku. Najmniejsi milusińscy wraz ze swoimi rodzicami będą mogli pobawić się w wodzie w specjalnie do tego przystosowanych brodzikach, starsi oddadzą się wodnemu szaleństwu w basenach rekreacyjnych z licznymi zjeżdżalniami i atrakcjami, a seniorzy będą mogli odpocząć i zregenerować ciało w kompleksie saun, basenów i jacuzzi. Dlatego właśnie każdego roku miejsce to odwiedzane jest przez ponad 1,5 miliona osób w przedziale wiekowym od 0 do nawet 100 lat!

Opinie
Lokalizacja

Opinie

comments powered by Disqus

Lokalizacja

Wrocław, Dolnośląskie
ul. Borowska 99 , 50-558 Wrocław
×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu