Ośrodek pod Cyprysami

Morze
Ośrodek pod Cyprysami
Kontakt ul. Mickiewicza 164
84-140 Jastarnia

kom.: 602 705 192
kom.: 608 534 377

Opis

Ośrodek pod Cyprysami znajduje się 800 metrów od centrum Jastarni i 350 metrów od morza i pięknej plaży, która w tym miejscu jest bardzo szeroka i pusta.

Do dyspozycji wczasowiczów oddajemy komfortowe domki letniskowe z użytkowym poddaszem, sanitariaty oraz bar gastronomiczny.

W naszej ofercie znajdą Państwo:
- domek 8-osobowy -  dostosowany jest także dla osób niepełnosprawnych. Na parterze znajduje się pokój dzienny z kanapą 2-osobową, szafa 2 drzwiowa, komoda, stolik, stół z 8 krzesłami, TV, w pełni wyposażona kuchnia, łazienka z kabiną prysznicową, WC i umywalką, a także taras. Natomiast poddasze zajmują 2 łóżka 2-osobowe, a także sypialnia z 2 łóżkami pojedynczymi;
- domki 4-6-osobowe z tarasem – na parterze znajduje się pokój dzienny z 2-osobową kanapą, szafą, komodą, stolikiem, stołem z 4 krzesłami, TV-DVD, aneks kuchenny oraz łazienka. Poddasze zajmują dwie oddzielne sypialnie z łóżkiem 2-osobowym w jednej, a w drugiej sypialni 2 łóżka pojedyncze;
- domki 4-osobowe typu bliźniak z tarasem – parter zajmuje pokój dzienny z kanapą 2-osobową, szafą stołem z 4 krzesłami, TV, aneks kuchenny, a także łazienka. Na poddaszu znajdą Państwo sypialnię z łóżkiem 2-osobowym oraz z łóżkiem 1-osobowym;
- domki 2-3-osobowe typu bliźniak z tarasem – parter zajmuje kanapa 1-osobowa, szafa, stół z 2 krzesłami, TV, szafka kuchenna z naczyniami kuchennymi, lodówka, czajnik elektryczny, mikrofalówka oraz łazienka, zaś poddasze zajmuje sypialnia z łóżkiem 2-osobowym oraz komoda.

Nasze domki znajdują się na ogrodzonym, chronionym terenie z miejscami do parkowania (jedno miejsce na jeden domek), miejscem do grillowania i placem zabaw dla dzieci.

Dodatkowo udostępniamy Państwu pole namiotowe z sanitariatami. Na zewnątrz budynku z sanitariatami znajdują się zlewozmywaki raz blat kuchenny do ogólnego użytku.

Naszych Gości zapraszamy także do naszego baru gastronomicznego, gdzie zapewnimy Państwu możliwość rezerwacji posiłków oraz smaczną domową kuchnię. Na terenie obiektu znajduje się mała gastronomia, lane piwko, świeża rybka, lody, chłodne napoje oraz pyszna kawa. 

Udogodnienia

Informacje dodatkowe

Opinie
Lokalizacja

Opinie

comments powered by Disqus

Lokalizacja

Jastarnia, Pomorskie
ul. Mickiewicza 164, 84-140
×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu