Hotel Huszcza***

Nad Wodą
Hotel Huszcza***
Kontakt ul. Roosevelta 21
11-700 Mrągowo

tel.: 89 741 40 95
fax.: 89 741 83 24
kom.: 607 455 233

Opis

HOTEL HUSZCZA*** położony jest nad brzegiem jeziora Czos, a jednocześnie w samym centrum miasta Mrągowa.

Nasz hotel, ze względu na swoją wyjątkową lokalizacją, może zaprosić Państwa, na równie wyjątkowy wypoczynek, o każdej porze roku. Położony jest bezpośrednio nad zachodnim brzegiem jeziora Czos, a jednocześnie w samym centrum Mrągowa - najsławniejszego miasta w sercu Mazur. 

Oddajemy do Państwa dyspozycji pokoje 1-, 2- oraz 3-osobowe. Posiadamy również pokój w pełni przystosowany wyposażeniem dla osób niepełnosprawnych. Podjazdy, a także winda obsługująca wszystkie poziomy naszego hotelu, ułatwiają poruszanie się osobom bez pełnej sprawności ruchowej. Większość hotelowych pokoi z balkonem przywita Państwa urzekająca panorama jeziora oraz mrągowskiego amfiteatru. Niepowtarzalne wschody słońca, tęcze sięgające jednocześnie południowego i północnego brzegu Czosu – na długo zostaną w Państwa wspomnieniach i sprawią, że chociaż mała cząstka Mazur zagości na stałe w Państwa sercach.

Nasza restauracja serwuje dania kuchni polskiej i regionalnej. Lokal ten dysponuje dużym słonecznym tarasem z meblami ogrodowymi, na którym można delektować się posiłkiem w okresie letnim. Z przyjemnością zapewnimy wyżywienie dla grup, zorganizujemy uroczyste kolacje biznesowe, a także różne imprezy okolicznościowe, takie jak wesela, komunie, czy chrzciny.

Posiadamy klimatyzowane sale konferencyjne, które dzięki pełnemu wyposażeniu są idealnym miejscem do organizacji wszelkiego rodzaju szkoleń, spotkań biznesowych i eventów.

Największą popularnością wśród naszych Gości, cieszą się rejsy hotelowym statkiem „Patrycja”, dzięki którym mogą Państwo wówczas podziwiać panoramę miasta z pokładu statku. 

W ramach pobytu do dyspozycji naszych Gości oddajemy m.in.: salę bilardową, sale ftiness, mini galerię antyków, stół do ping-ponga. Dodatkowe atrakcje, które czekają na Państwa podczas pobytu w Hotelu Huszcza*** to: sauna z balią, wanna z hydromasażem,  fotel masujący oraz wypożyczalnia rowerów górskich. 

Udogodnienia

Informacje dodatkowe

Film
Opinie
Lokalizacja

Opinie

comments powered by Disqus

Lokalizacja

Mrągowo, Warmińsko-Mazurskie
Roosevelta 21 , 11-700
×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu