Kinga Hotel Wellness****

Góry
Cena: 318,00PLN
Kontakt ul. Zamkowa 6
34-436 Czorsztyn
512 206 988

Opis

Odkryj krainę piękna, stworzoną z myślą o tych, którzy poszukują miejsca na odnowę ciała, zregenerowanie sił i ukojenie zmysłów w zgodzie z naturą

KINGA Hotel Wellness**** to 50 komfortowych klimatyzowanych pokoi o najwyższym standardzie, z których rozpościera się cudowna panorama Tatr. W cenie pobytu śniadanie w formie bogatego bufetu szwedzkiego, nieograniczone korzystanie z basenu, jacuzzi, sauny parowej i suchej tzw. fińskiej, pokoju relaksu ze ścianą solną. Dla najmłodszych przygotowaliśmy pokój zabaw. Internet w naszym hotelu jest bezpłatny, nie zapłacą również Państwo za miejsce parkingowe. Czworonożni przyjaciele są mile widziani.

Nasz hotel zlokalizowany jest w górach, w samym sercu Pienin, nad ruinami zamku i malowniczym Jeziorem Czorsztyńskim. Dodatkowo z hotelu rozpościera się piękny widok na Tatry i okolicę. To niezwykłe położenie daje szereg możliwości do korzystania z wielu atrakcji w okolicy. Każdy znajdzie tu coś dla siebie.

Udogodnienia

basen
plac zabaw dla dzieci
sauna fińska
grota solna
room service
prasowanie na życzenie
obiekt monitorowany
parking na terenie obiektu
łóżka podwójne
łóżka pojedyncze
pokoje dla niepalących
pokoje z balkonem
prysznice w pokojach
TV satelitarna
spa
gabinet masażu
gabinet zabiegowy
klimatyzacja w przestrzeniach wspólnych
klimatyzacja w pokojach
wi-fi
restauracja w obiekcie
restauracja obok obiektu
lobby bar
sklepik
sejf na recepcji
sejf w pokoju
zwierzęta mile widziane
dostępne żelazko i deska do prasowania
teren ogrodzony
jacuzzi
całodobowa recepcja
przechowalnia bagażu
udogodnienia dla osób niepełnosprawnych
siłownia
ogród
sale konferencyjne
bar
wypożyczalnia rowerów
miejsce na ognisko lub grilla
plaża blisko obiektu
piłkarzyki

Informacje dodatkowe

Udogodnienia Basen, Plac zabaw dla dzieci, COM_DJCLASSIFIEDS_SAUNA_FIńSKA, Grota solna, Room service, COM_DJCLASSIFIEDS_PRASOWANIE_NA_żYCZENIE, COM_DJCLASSIFIEDS_OBIEKT_MONITOROWANY, COM_DJCLASSIFIEDS_PARKING_NA_TERENIE_OBIEKTU, COM_DJCLASSIFIEDS_łóżKA_PODWóJNE, COM_DJCLASSIFIEDS_łóżKA_POJEDYNCZE, COM_DJCLASSIFIEDS_POKOJE_DLA_NIEPALąCYCH, COM_DJCLASSIFIEDS_POKOJE_Z_BALKONEM, COM_DJCLASSIFIEDS_PRYSZNICE_W_POKOJACH, COM_DJCLASSIFIEDS_TV_SATELITARNA, COM_DJCLASSIFIEDS_SPA, COM_DJCLASSIFIEDS_GABINET_MASAżU, COM_DJCLASSIFIEDS_GABINET_ZABIEGOWY, COM_DJCLASSIFIEDS_KLIMATYZACJA_W_PRZESTRZENIACH_WSPóLNYCH, COM_DJCLASSIFIEDS_KLIMATYZACJA_W_POKOJACH, COM_DJCLASSIFIEDS_WI-FI, COM_DJCLASSIFIEDS_RESTAURACJA_W_OBIEKCIE, COM_DJCLASSIFIEDS_RESTAURACJA_OBOK_OBIEKTU, COM_DJCLASSIFIEDS_LOBBY_BAR, COM_DJCLASSIFIEDS_SKLEPIK, COM_DJCLASSIFIEDS_SEJF_NA_RECEPCJI, COM_DJCLASSIFIEDS_SEJF_W_POKOJU, COM_DJCLASSIFIEDS_ZWIERZęTA_MILE_WIDZIANE, COM_DJCLASSIFIEDS_DOSTęPNE_żELAZKO_I_DESKA_DO_PRASOWANIA, COM_DJCLASSIFIEDS_TEREN_OGRODZONY, COM_DJCLASSIFIEDS_JACUZZI, COM_DJCLASSIFIEDS_CAłODOBOWA_RECEPCJA, COM_DJCLASSIFIEDS_PRZECHOWALNIA_BAGAżU, COM_DJCLASSIFIEDS_UDOGODNIENIA_DLA_OSóB_NIEPEłNOSPRAWNYCH, COM_DJCLASSIFIEDS_SIłOWNIA, COM_DJCLASSIFIEDS_OGRóD, COM_DJCLASSIFIEDS_SALE_KONFERENCYJNE, COM_DJCLASSIFIEDS_BAR, COM_DJCLASSIFIEDS_WYPOżYCZALNIA_ROWERóW, COM_DJCLASSIFIEDS_MIEJSCE_NA_OGNISKO_LUB_GRILLA, COM_DJCLASSIFIEDS_PLAżA_BLISKO_OBIEKTU, COM_DJCLASSIFIEDS_PIłKARZYKI
Podstawowe informacje
Nocleg
Atrakcje dodatkowe
SPA
Biznes/Eventy
Opinie
Lokalizacja
Godzina zameldowania / rozpoczęcia pobytu16
Godzina wymeldowania / zakończenia pobytu11
SpecjalizacjaMiejsce przyjazne dzieciomMiejsce dogodne na spotkania integracyjneMiejsce rodzinneObiekt konferencyjny / szkoleniowy
Godziny śniadań8 - 10:30
Rodzaj śniadańBufet
Godziny obiadokolacji14 - 17
Rodzaj obiadokolacjiSerwowana według karty Szefa Kuchni
Opłata za zwierzę w pokoju50
Akceptowane formy płatnościkarta, gotówka, przelew
Możliwe formy rezerwacjitel. recepcja: +48 512 206 988, e-mail: recepcja@kingahotel.com
Bezkosztowa anulacja30 dni
Doplata za dzieci97
Języki jakimi posługuje się personelpolski, angielski
Godziny Roomservice14 - 24
Restauracja 1Wspaniałości kuchni polskiej oraz regionalnej to kunszt kucharzy budzący duże zainteresowanie Gości. W Restauracji podajemy śniadania, obiady i uroczyste kolacje. Organizujemy uroczyste bankiety, wesela, wszelkiego rodzaju imprezy okolicznościowe oraz firmowe. Sala Panorama może pomieścić do 180 osób.
Restauracja 2arczma KINGA jest doskonałym miejscem do organizacji mniej oficjalnych imprez, grillów oraz imprez tematycznych, których atrakcyjność zapewni unikatowy wystrój Karczmy. Karczma jest integralnie połączona z salą dyskotekową, na życzenie gości możemy zorganizować dyskotekę z DJ-em, biesiadę przy unikatowej góralskiej muzyce oraz grillowanie pod gołym niebem. Przed karczmą usytuowany jest stacjonarny grill.
Restauracja 1 godziny otwarcia14 - 21
Opłata parkingowaBezpłatny
Łączna ilość pokoi50
Łączna ilość apartamentów2
Pokój kategoria 11 - osobowy typu standard
Pokój kategoria 22 - osobowy typu standard
Pokój kategoria 32 - osobowy typu komfort
Pokoje cena od209
Dodatkowe udogodnienia w obiekcieWewnętrzny oraz zewnętrzny plac zabaw
Oferta SPAGościom hotelu oferujemy bezpłatne korzystanie z basenu, jacuzzi oraz sauny suchej i parowej Tropikalna stylizacja strefy Wellness hotelu przeniesie Państwa w tajemniczy świat orientu.
Oferta biznesowaKinga Hotel Wellness **** to idealne miejsce do organizacji zarówno konferencji i szkoleń jak również kameralnych spotkań biznesowych. Nieskrępowana przestrzeń gór, malownicze jezioro i tajemniczy orientalny klimat zmotywuje pracowników do lepszej współpracy! Dysponujemy trzema klimatyzowanymi i nowocześnie urządzonymi salami, wyposażonymi w najwyższej klasy system nagłośnieniowy firmy BOSE, projektory NES, telewizory LCD, odtwarzacze CD / DVD, rzutniki, flipcharty oraz pełne zaplecze techniczne.
Oferta organizacji imprez i eventów-Hotel Kinga Wellness to idealne miejsce na organizację wymarzonego przyjęcia weselnego. Do każdego wydarzenia podchodzimy z sercem, pasją i profesjonalizmem. Staramy się, by każde przyjęcie było unikatowe. Klientów traktujemy indywidualnie dopracowujemy każdy szczegół. -Właściwe motywowanie pracowników często jest kwestią oryginalnego pomysłu i profesjonalnej realizacji. Położenie Hotelu stwarza znakomite warunki do zorganizowania imprez integracyjnych dla pracowników Państwa firmy. Indywidualnie podchodzimy do organizacji każdej imprezy, począwszy od zapewnienia noclegu, wyborze dogodnego terminu, propozycji aktywnego wypoczynku, wieczornych zabaw w restauracji lub w Karczmie.

Opinie

comments powered by Disqus

Lokalizacja

Czorsztyn, Małopolskie
ul. Zamkowa 6, 34-436

Obiekty w pobliżu

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu