Hotel Rychło***

Miasto
Cena: 112,00PLN
Kontakt ul. Pocztowa 15
59 - 920 Bogatynia
tel. +48 75 77 32 072

Opis

To miejsce, które z pewnością spełni oczekiwania wszystkich turystów, którzy pragną odpocząć w pięknych okolicznościach przyrody.

Bogatynia to malownicze miasteczko zlokalizowane w południowo-zachodniej części naszego kraju na Dolnym Śląsku.

W samym sercu tego wyjątkowego obszaru znajduje się prowadzony przez nas hotel wypoczynkowy w górach. To miejsce, które z pewnością spełni oczekiwania wszystkich turystów, którzy pragną odpocząć w pięknych okolicznościach przyrody. Zapewniamy naszym gościom schludne, bardzo gustownie urządzone, wygodne pokoje (jednoosobowe, dwuosobowe oraz lux), które urzekają pod każdym względem - również atrakcyjnej ceny. 

Prowadzony przez nas obiekt zachęca do przybycia również ze względu na wyśmienitą kuchnię, którą zapewniamy gościom. Doświadczeni, odpowiednio wykwalifikowani, niezwykle pomysłowi kucharze przygotują dla Państwa doskonale skomponowane dania, które zachwycają smakiem, aromatem, a także estetyką podania.

Dla naszych klientów biznesowych przygotowaliśmy dwie nowocześnie wyposażone, klimatyzowane sale konferencyjne, które charakteryzują się w pełni profesjonalnym oraz kompleksowym sprzętem audiowizualnym. Konferencje, szkolenia oraz spotkania integracyjne organizowane w naszym obiekcie niewątpliwie sprostają wymaganiom wszystkich gości. 

Zachęcamy Państwa do bliższego poznania przygotowanej przez nas oferty. Świadczone przez nas usługi spotykają się z bardzo pozytywnymi opiniami zarówno klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Jesteśmy otwarci na wszystkie Państwa potrzeby oraz oczekiwania, dlatego mamy nadzieję, że poszukując idealnego miejsca do wypoczynku, wybiorą Państwo właśnie nas.

 

Udogodnienia

sauna fińska
parking na terenie obiektu
łóżka podwójne
łóżka pojedyncze
pokoje dla niepalących
TV satelitarna
klimatyzacja w przestrzeniach wspólnych
wi-fi
restauracja w obiekcie
zwierzęta mile widziane
całodobowa recepcja
udogodnienia dla osób niepełnosprawnych
fitness
sale konferencyjne
bar
zakaz palenia w całym obiekcie

Informacje dodatkowe

Udogodnienia COM_DJCLASSIFIEDS_SAUNA_FIńSKA, COM_DJCLASSIFIEDS_PARKING_NA_TERENIE_OBIEKTU, COM_DJCLASSIFIEDS_łóżKA_PODWóJNE, COM_DJCLASSIFIEDS_łóżKA_POJEDYNCZE, COM_DJCLASSIFIEDS_POKOJE_DLA_NIEPALąCYCH, COM_DJCLASSIFIEDS_TV_SATELITARNA, COM_DJCLASSIFIEDS_KLIMATYZACJA_W_PRZESTRZENIACH_WSPóLNYCH, COM_DJCLASSIFIEDS_WI-FI, COM_DJCLASSIFIEDS_RESTAURACJA_W_OBIEKCIE, COM_DJCLASSIFIEDS_ZWIERZęTA_MILE_WIDZIANE, COM_DJCLASSIFIEDS_CAłODOBOWA_RECEPCJA, COM_DJCLASSIFIEDS_UDOGODNIENIA_DLA_OSóB_NIEPEłNOSPRAWNYCH, COM_DJCLASSIFIEDS_FITNESS, COM_DJCLASSIFIEDS_SALE_KONFERENCYJNE, COM_DJCLASSIFIEDS_BAR, COM_DJCLASSIFIEDS_ZAKAZ_PALENIA_W_CAłYM_OBIEKCIE
Opinie
Lokalizacja

Opinie

comments powered by Disqus

Lokalizacja

Bogatynia, Dolnośląskie
Ul. Pocztowa 15, 59 - 920
×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu