Hotel Solina***

Nad Wodą
Cena: 125,00PLN
Kontakt Myczkowce k/Soliny
38-623 Uherce Mineralne
tel. +48 13 461 80 31

Opis

Hotel Solina Spa*** położony jest w Myczkowcach, malowniczej miejscowości w bieszczadzkiej gminie Solina.

Majestatyczne Bieszczady, jak i jezioro Myczkowieckie przyciągają wielu miłośników przyrody oraz turystów spragnionych relaksu i wyciszenia.

Nasz hotel oferuje noclegi w luksusowych pokojach, kulinarne doznania zarówna w postaci tych znanych potraw jak i nowości zapewniających kulinarne uniesienia w hotelowej restauracji i kawiarni Rajski Ogród.

Nasze hotele to nie tylko hotel z basenem, to również nowoczesne sale konferencyjne oraz kompleks SPA & WELLNESS, przez cały rok zachęcający do wypoczynku, spotkań biznesowych, wycieczek i imprez okolicznościowych czy bankietów.

W sąsiadującej wsi Polańczyk czeka na Państwa jezioro Solińskie które zapewni dodatkowe atrakcje turystyczne ale również wypoczynkowe. Noclegi jaki zapewniamy spełniają najwyższe standardy i przykładamy wielką wagę do utrzymywania czystości i higieny w naszych placówkach. Powierzając nam zaufanie w kwestii Państwa noclegu z pewnością nie będą Państwo zawiedzeni.

 

Udogodnienia

basen
sauna fińska
sauna infrared
parking na terenie obiektu
łóżka podwójne
łóżka pojedyncze
spa
gabinet masażu
gabinet zabiegowy
klimatyzacja w przestrzeniach wspólnych
wi-fi
restauracja w obiekcie
jacuzzi
fitness
sale konferencyjne

Informacje dodatkowe

Udogodnienia Basen, COM_DJCLASSIFIEDS_SAUNA_FIńSKA, Sauna Infrared, COM_DJCLASSIFIEDS_PARKING_NA_TERENIE_OBIEKTU, COM_DJCLASSIFIEDS_łóżKA_PODWóJNE, COM_DJCLASSIFIEDS_łóżKA_POJEDYNCZE, COM_DJCLASSIFIEDS_SPA, COM_DJCLASSIFIEDS_GABINET_MASAżU, COM_DJCLASSIFIEDS_GABINET_ZABIEGOWY, COM_DJCLASSIFIEDS_KLIMATYZACJA_W_PRZESTRZENIACH_WSPóLNYCH, COM_DJCLASSIFIEDS_WI-FI, COM_DJCLASSIFIEDS_RESTAURACJA_W_OBIEKCIE, COM_DJCLASSIFIEDS_JACUZZI, COM_DJCLASSIFIEDS_FITNESS, COM_DJCLASSIFIEDS_SALE_KONFERENCYJNE
Opinie
Lokalizacja

Opinie

comments powered by Disqus

Lokalizacja

Uherce Mineralne, Podkarpackie
Myczkowce k/Soliny, 38-623
×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu