Pałac i Folwark Galiny

Poza Miastem
Kontakt Galiny 110
11-200 Bartoszyce
tel. 89 761 21 67
kom. 508 399 177

Opis

Majątek Galiny, wpisany w malowniczy, mazurski krajobraz, jest miejscem niezwykłym...

Galiny to położony na pograniczu Warmii i Mazur, pięknie odrestaurowany majątek ziemski, z Pałacem z XVI wieku, dziewiętnastowiecznym Folwarkiem, romantycznym 5 ha parkiem i prawie 300 ha lasów, łąk, pastwisk i stawów.

Odrestaurowany pałac służy Gościom apartamentami i salą konferencyjną w starej powozowni połączonej ze słoneczną oranżerią. Sąsiadujący z nim folwark to zespół budynków z czerwonej cegły, rozłożonych wokół dziedzińca z malowniczym stawem pośrodku. Znajduje się tu spichlerz z wieżą zegarową, mieszczący obecnie dwupoziomową restaurację, w której odbywają się biesiady przy ogniu płonącym w kowalskim piecu oraz odrestaurowane stajnie na kilkadziesiąt koni.

Do dyspozycji naszych Gości oddajemy 36 komfortowych pokojów i apartamentów hotelowych, w których wyjątkowa atmosfera zabytkowego obiektu podkreślona jest indywidualnym wystrojem wszystkich wnętrz.

W Gospodzie Galiny naszym Gościom serwujemy specjały, które zachwycają nutą regionalnej egzotyki i niezrównanym smakiem prawdziwie naturalnych składników.
Do przyrządzania potraw używamy warzyw, owoców i ziół z własnych upraw, podajemy lokalnie wytwarzane sery, wędliny i domowe przetwory. Daje to gwarancję świeżości i najwyższej jakości.

Szczególny charakter Pałacu i Folwarku Galiny pozwala spędzić każdy dzień inaczej, zgodnie z potrzebami naszych Gości. Oferujemy jazdę konną w przepięknych plenerach majątku, relaks w strefie wellness, kąpiel w ruskiej bani czy kojące nerwy wędkarstwo w naszych stawach. Pałac i Folwark Galiny to miejsce przyjazne rodzinie, dlatego dla najmłodszych Gości zorganizowaliśmy Farmę Zwierząt Miniaturowych, gdzie pod okiem instruktora mogą oni bezpiecznie zapoznać się ze zwierzątkami, zdobywać o nich wiedzę i uczyć się pozytywnych zachowań.

Jedno miejsce, wiele możliwości - zapraszamy do Pałacu i Folwarku Galiny!

Udogodnienia

Informacje dodatkowe

Podstawowe informacje
Film
Opinie
Lokalizacja
SpecjalizacjaResortMiejsce przyjazne dzieciom

Opinie

comments powered by Disqus

Lokalizacja

Galiny, Warmińsko-Mazurskie
Galiny 110, 11-200 Bartoszyce
×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu