Mazurski Raj*** Hotel SPA & Marina

Nad Wodą
Cena: 160,00PLN
Kontakt Ruciane Nida, Piaski 5
12-220 Ruciane Nida
+48 87 425 21 00
503-481-431

Opis

Na 6 hektarach zielonych terenów znajduje się elegancki hotel, domki z rodzinnymi apartamentami oraz wiele atrakcji plenerowych, sportowych i rekreacyjnych.

Mazurski Raj, Hotel, Marina & SPA*** zlokalizowany jest nad jeziorem Bełdany, w sercu    Puszczy Piskiej, na szlaku Wielkich Jezior Mazurskich. 

Własna plaża ze strzeżonym kąpieliskiem, kajaki, rowery wodne, żaglówki, rejsy statkiem i inne wodne atrakcje czekają na gości głównie latem.   Instruktorzy żeglarstwa pomagają rozwijać umiejętności w sportach wodnych. Dla doświadczonych żeglarzy polecamy szlak wodny kierujący do Jeziora Śniardwy przez piękne, jeszcze nie skażone cywilizacją widokowe miejsca.

Mazurski Raj jest idealnym miejscem na aktywny wypoczynek nie tylko na wodzie. Przez otaczające lasy biegną liczne szklaki rowerowe i piesze.

Zapraszamy na wakacje, święta, majówki i weekendy o każdej porze roku. Do dyspozycji Gości mamy  komfortowe pokoje i domki całoroczne, doskonałą ofertę kulinarną, relaksujące masaże i zabiegi kosmetyczne oraz bogatą ofertę sportową i rekreacyjną dla każdego.

Na terenie hotelu znajdują się korty tenisowe, boiska do siatkówki i koszykówki, hala sportowa. Goście mogą korzystać z rowerów i sprzętu wodnego. W hotelu także nie ma czasu na nudę. Wieczory warto umilić sobie grą w kręgle lub bilard, lub potańczyć naszym klubie, smakując też doskonałe drinki.

Nasz port jest przystosowany do cumowania i postoju 30 jachtów i innych jednostek pływających. Żeglarzom udostępniamy wodę pitną, toalety oraz prysznice, oraz pełny dostęp do infrastruktury hotelu Mazurski Raj. Dostępne w hotelu atrakcje, Restauracja Tawerna, Restauracja Malinka klub z kręgielnią, bilardem dyskoteką to miejsca które zapraszają swoja wyjątkową ofertą.

Uzupełnieniem oferty portowej jest wypożyczalnia sprzętu wodnego. Naszym gościom oferujemy żaglówki, łodzie wiosłowe, kajaki oraz rowery wodne. Organizujemy również regaty podczas eventów dla firm. Bosman zarządzający zapleczem portu zawsze gotowy żeby pomóc w drobnych naprawach czy regulacjach oprzyrządowania na łodziach. Slip dostępny po wcześniejszym ustaleniu szczegółów dotyczących rodzaju potrzeb.

Udogodnienia

basen
basen dla dzieci
plac zabaw dla dzieci
sauna fińska
room service
obiekt monitorowany
parking na terenie obiektu
łóżka podwójne
pokoje dla niepalących
pokoje z balkonem
prysznice w pokojach
TV satelitarna
TV kablowa
spa
gabinet masażu
gabinet zabiegowy
winda
wi-fi
restauracja w obiekcie
night club
sejf na recepcji
bilard
kręgle
kort tenisowy
siłownia
wypożyczalnia rowerów
prywatna plaża

Informacje dodatkowe

Udogodnienia Basen, Basen dla dzieci, Plac zabaw dla dzieci, COM_DJCLASSIFIEDS_SAUNA_FIńSKA, Room service, COM_DJCLASSIFIEDS_OBIEKT_MONITOROWANY, COM_DJCLASSIFIEDS_PARKING_NA_TERENIE_OBIEKTU, COM_DJCLASSIFIEDS_łóżKA_PODWóJNE, COM_DJCLASSIFIEDS_POKOJE_DLA_NIEPALąCYCH, COM_DJCLASSIFIEDS_POKOJE_Z_BALKONEM, COM_DJCLASSIFIEDS_PRYSZNICE_W_POKOJACH, COM_DJCLASSIFIEDS_TV_SATELITARNA, COM_DJCLASSIFIEDS_TV_KABLOWA, COM_DJCLASSIFIEDS_SPA, COM_DJCLASSIFIEDS_GABINET_MASAżU, COM_DJCLASSIFIEDS_GABINET_ZABIEGOWY, COM_DJCLASSIFIEDS_WINDA, COM_DJCLASSIFIEDS_WI-FI, COM_DJCLASSIFIEDS_RESTAURACJA_W_OBIEKCIE, COM_DJCLASSIFIEDS_NIGHT_CLUB, COM_DJCLASSIFIEDS_SEJF_NA_RECEPCJI, COM_DJCLASSIFIEDS_BILARD, COM_DJCLASSIFIEDS_KRęGLE, COM_DJCLASSIFIEDS_KORT_TENISOWY, COM_DJCLASSIFIEDS_SIłOWNIA, COM_DJCLASSIFIEDS_WYPOżYCZALNIA_ROWERóW, COM_DJCLASSIFIEDS_PRYWATNA_PLAżA
Podstawowe informacje
Atrakcje dodatkowe
Biznes/Eventy
Film
Opinie
Lokalizacja
SpecjalizacjaResortMarina / obiekt przyjazny żeglarzomkompleks SPA
Dodatkowe udogodnienia w obiekcieOrganizujemy półkolonie żeglarskie, kursy na Sternika Motorowego, kurs żeglarsko - jachtowy
Oferta biznesowaMazurski Raj to najbliższy Warszawy hotel konferencyjny, szkoleniowy i eventowy w województwie warmińsko-mazurskim (190 km). Do dyspozycji naszych Gości oddajemy najwyższej jakości sale konferencyjne na Mazurach, które są w stanie pomieścić 250 osób. 6 pomieszczeń, dostosowanych pod każdym względem do indywidualnych potrzeb organizatorów, zapewnia rewelacyjne warunki eventowe oraz komfort wszystkim uczestnikom danego wydarzenia. Dzięki naszej wyjątkowej filozofii działania, opierającej się na zaangażowaniu i współodpowiedzialności za sukces wydarzenia, jesteśmy idealnym partnerem dla każdej firmy poszukującej hotelu, gdzie można zorganizować profesjonalne konferencje na Mazurach, a także inne eventy, takie jak imprezy integracyjne czy szkolenia. Dysponujemy niezbędnym zapleczem technicznym, zatrudniamy fachową obsługę i jesteśmy w stanie zapewnić naszym Gościom rozrywkę oraz nocleg po wielu godzinach pracy czy nauki. Nie ma lepszego miejsca na konferencje i imprezy niż Mazury – wspaniała okolica pozwala odetchnąć świeżym powietrzem i cieszyć się z każdej chwili. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.

Opinie

comments powered by Disqus

Lokalizacja

Ruciane-Nida, Warmińsko-Mazurskie
×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu